Antalya
28.11.2018
A
ARŞİV , GÜNCEL
Muratpaşa'da müzik yolculuğu başlıyor
Muratpaşa'da müzik yolculuğu başlıyor

 MURATPAŞA Belediyesi'nin 29 Kasım'dan 27 Aralık'a 9 konserle cazdan klasik müziğe, piyanodan flüte, yerelden evrensele uzanacak müzik yolculuğu Kerem Görsev Trio konseriyle başlıyor. 'Muratpaşa'da Sanat Var' konserlerinin ilk haftasında ayrıca Dilek Türkan da Antalyalı müzikseverle buluşacak.

Muratpaşa Belediyesi'nin 26 Ekim'de Türk sinemasının 'Sultan' lakaplı oyuncusu Türkan Şoray'ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdiği Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde yaklaşık 1 ay devam edecek müzik yolculuğunun ilk haftasında Kerem Görsev Trio ve Deniz Türkan konserleri gerçekleştirilecek.

KENDİ BESTELERİ

Türkiye'nin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız, davulda Ferit Odman'dan oluşan trio'nun konseri, yarın Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde saat 20.00'de başlayacak. Son albümü After The Hurricane'le mart ayında dinleyicisiyle buluşan Kerem Görsev, konserde ağırlıklı olarak kendi bestelerinden oluşan repertuvara yer verecek.

1 ARALIK’TA KONSER

'Muratpaşa'da Sanat Var' konserlerinin ikincisi ise 1 Aralık günü Dilek Türkan'la gerçekleştirilecek. Türk müziği tınılarını modern bir bakış açısı ile geniş kitlelere taşıyan Dilek Türkan, yeni albümü 'An' ile sevenleriyle buluşacak. Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde konser saat 20.00'de başlayacak. Konser biletleri, tam 35, öğrenci 25 lira olarak belirlenirken biletler Türkan Şoray Kültür Merkezi gişesi, Turunç Masa ve www.biletantalya.com üzerinden satışa sunuldu.(Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: