Antalya
24.11.2018
A
GÜNCEL , GÜNCEL
Başkan Böcek, muhtarlarla buluştu
Başkan Böcek, muhtarlarla buluştu

 KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçede görev yapan muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi

 

 

Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ile ilçe mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda, belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi. Bugüne kadar verdikleri sözleri bir bir hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Böcek, Toros Mahallesi'nde 32 bin metrekare alan üzerine Expo 2016 Antalya Parkı'nın yapımını tamamladıklarını söyledi. Bununla birlikte çocuk kreşi ve gündüz bakımevleri, Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi, Yaşlılar Kreşi, Kadınlar Sanat ve Eğitim Lokali, ATM Parkı, kapalı pazar yerleri, sağlıklı yaşam merkezi gibi projelerin inşaat çalışmalarını tamamladıklarını ve hizmete açtıklarını kaydetti.

 

MODERN MUHTAREVLERİ HİZMETE AÇILDI

 

"Muhtarevlerini sadece inşa etmekle kalmıyor, klimasından bilgisayarına tüm tefrişatını da belediye olarak biz karşılıyoruz" diyen Başkan Böcek, Liman, Sarısu, Hurma, Uncalı, Arapsuyu, Toros ve Akkuyu mahallelerinde modern muhtarevlerini hizmete açtıklarını, tüm muhtarlık binalarının su ve elektrik faturalarını da ödediklerini söyledi.

 

7'DEN 70'E HERKES İÇİN HİZMET

 

Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirdiklerini ifade eden Muhittin Böcek, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) ile ihtiyaç sahibi kimselere yardım eli uzattıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, KOSHİM bünyesindeki sosyal birimlerle her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce kişiye ücretsiz yardım ulaştırdıklarını kaydetti. Konyaaltı Mahalle Muhtarı olarak Başkan Böcek'in her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Konyaaltı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Faruk Kıldıran, Başkan Böcek'e yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: