Antalya
22.11.2018
A
GÜNCEL , GÜNCEL
Türel’den 5 kavşak sözü
Türel’den 5 kavşak sözü

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Sanayi Sitesi’nde esnafla kahvaltıda buluştu. AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kepez belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, oda ve dernek başkanları, muhtarların da bulunduğu toplantıda konuşan Türel, görev süresi içinde yaptıklarını ve seçilmesi halinde yapacaklarını anlattı. Görev süreleri içinde Akdeniz Sanayi Sitesi esnafına 300 yeni dükkan kazandırdıklarını belirten Türel, hizmet için çalışırken kendilerini demokratik eylemler ve yargı marifetiyle engellemeye çalışanlar olduğunu söyledi.

2019 SONUNA BİTECEK

2019 yılı sonuna kadar 5 köprülü kavşak yapacakları sözünü veren Türel, şunları söyledi: “İller Bankası kavşağından sonra gelen 75. Yıl Caddesi’nin başlangıcındaki Sanayi Kavşağı ile birlikte, Uncalı Mezarlığı’nın köşesinde bulunan Uncalı Kavşağı ve devamındaki Duraliler Kavşağı’nı programladık. Bu kavşaklarla birlikte Akdeniz Bulvarı’ndaki Sanayi Sitesi’nin girişi ve Cezaevi Kavşağı’nı 2019 yılı sonuna kadar bitireceğiz. Bu kavşaklar bittikten sonra Burdur’a kadar kırmızı ışık olmadan ulaşım sağlanacak. Menderes Türel kolay kolay söz vermez, söz verirse de bunu mutlaka yerine getirir”.

TÜREL İÇİN ŞARKI

Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk, Menderes Türel için hazırlattığı ve sözleri kendisine ait olan bir şarkıyı dinleterek sürpriz yaptı. “Seçim şarkısını bedavaya getirdik” diye espri yapan Türel, şarkıya alkışlarla eşlik etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü için de kendi yazdığı şiiri seslendiren Öztürk, toplantıya katılan AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkür etti. Hasan Yavaşlar

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: