Antalya
20.11.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Alanya'nın bütçesi onaylandı
Alanya'nın bütçesi onaylandı

 

ALANYA Belediyesi'nin tahmini 405 milyon TL'lik 2019 Yılı Gelir ve Gider Bütçesi, Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde onaylandı. Alanya Belediyesi'nin tahmini 405 milyon TL olarak belirlenen 2019 yılı gelir-gider bütçesi Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'ne sunuldu. 19 ilçenin gelir- gider bütçesinin oylandığı toplantıda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de hazır bulundu. Meclis oturumunda görüşülen Alanya Belediyesi'nin bütçesi oybirliğiyle kabul edildi.

 

YATIRIM BÜTÇESİ EN BÜYÜK BELEDİYEYİZ

 

Yatırımlara ayrılan pay ile en büyük yatırım bütçesine sahip belediyenin Alanya Belediyesi olduğunu belirten Başkan Yücel, "Antalya'nın ilçeleri arasında gelir gider bütçesi en büyük ikinci belediyeyiz. Yine ilçeler arasında en büyük yatırım bütçesine sahip belediye de biziz. En büyük hedefimiz gelecek yıllarda bütçemizi daha da arttırarak Antalya'nın en güçlü ilçe belediyesi olacağız" dedi.

 

2019 YATIRIM VE HİZMET YILI OLACAK

 

2019 yılının da yatırım ve hizmet yılı olacağını belirten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 2019 yılı bütçesinin Alanya halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Bütçenin çoğunluğunu yatırım ve hizmetlere ayırdıklarını kaydeden Başkan Yücel, Alanya'ya en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, destek veren tüm Büyükşehir Belediyesi meclis üyelerine teşekkür etti. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: