Antalya
19.11.2018
A
GENEL , GÜNCEL
AGORA’dan muhteşem kutlama
AGORA’dan muhteşem kutlama

Pop müziğin sevilen ismi Oğuzhan Koç, 16 Kasım Cuma günü Agora Alışveriş Merkezi’nin 1. yaşına özel canlı performans konseri ile Antalyalılara keyifli bir akşam yaşattı

 

16 Kasım Cuma günü birçok renkli etkinlikler ile 1. Yaşını kutlamaya başlayan Agora Alışveriş Merkezi üç gün boyunca dopdolu etkinliklere ev sahipliği yaptı. Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nin 1. yıl dönümüne özel gerçekleşen unutulmaz konserde Oğuzhan Koç yeni albümünden ve çıkış parçalarından oluşan hitlerini sevenleri için söyledi. Küsme Aşka, Yanımda Olsan, Yüzük, Ben Hala Rüyada gibi gibi eski şarkılarının yanı sıra yeni albümünden Takdiri İlahi, Beni İyi Sanıyorlar, Vermem Seni Ellere Vermem şarkılarını da Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için seslendiren Oğuzhan Koç, ayrıca Yıldız Tilbe’den Çat Kapı şarkısına da konserinde yer verdi.

 

KEYİFLİ BİR AKŞAM OLDU

Muhteşem sahne performansı, sempatik tavırları ve içten sohbeti ile binlerce kişinin Agora Meydan’ı doldurduğu konserde Antalyalılara keyifli bir akşam yaşatan Oğuzhan Koç, slow şarkıları ile duygulandırarak hareketli parçaları ile herkesi coşturdu. 3 gün boyunca birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, önümüzdeki haftalarda da dolu dolu etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlayacak. 

 

ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

 

Antalyalıların yeni buluşma noktası haline gelen Agora Alışveriş Merkezi; çocuklar için fark yaratmaya devam ediyor. Çocuklara yönelik eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle her zaman adından söz ettiren Agora AVM, Kasım ayının son hafta sonunda çocukları Lego Festivali’nde buluşturuyor. 22-23-24-25 Kasım tarihleri arasında dört gün boyunca 12.00-19.00 saatleri arası dünyanın önde gelen oyuncak markalarından Lego, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile miniklere renkli saatler yaşatacak.(Haber merkezi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: