Antalya
13.11.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Doğa ve salon sporları bu fuarda buluşacak
Doğa ve salon sporları bu fuarda buluşacak

Antalya’da 22-26 Mart 2019 tarihlerinde yapılacak Well Life 2019 Fuarı, doğa ve salon sporlarının paydaşlarını buluşturacak. Fuar kapsamın, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası da yapılacak

 

ANFAŞ Antalya Fuarcılık A.Ş., doğa ve salon sporlarına dair tüm enstrümanların bir araya getirildiği Well Life 2019 Outdoor & Indoor Aktiviteler, Wellness ve Sağlıklı Yaşam Fuarı'nı tanıttı. 22-26 Mart 2019 tarihlerinde Antalya Expo Center’da yapılacak fuarda, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası da gerçekleştirilecek.

TANITIMI YAPILDI

Fuarın tanıtım toplantısı, ANFAŞ Expo Center’da yapıldı. Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Şirin, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, ANFAŞ Well Life Proje Müdürü Berkay Uygurlu katıldı.

SPOR FESTİVALİ

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, ANFAŞ Well Life Fuarı'nın Antalya'yla özdeşleşerek kısa sürede Türkiye'nin markası olacağını ifade etti. Fuarın Antalya'nın spor festivali olacağını söyleyen Bıdı,"Fuar ve festival alanı olmak üzere iki bölümden oluşacak Well Life, her kitleden, her yaş grubundan ziyaretçiye hitap edecek. Spor ekipmanlarından performans ürünlerine, spor giyimden sağlıklı beslenmeye, outdoor ve doğa sporlarından dernek ve federasyonlara kadar tüm katılımcılar; en yeni ürün ve hizmetlerini sporun profesyonellerine tanıtma imkanı bulacak" dedi.

DÜNYA’YA PAZARLANACAK

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Şirin de, fuarda Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası öncesi Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'nı eş zamanlı olarak gerçekleştireceklerini belirterek, “Milli sporcularla Avrupa Şampiyonası öncesi eleme yapacağız. Türkiye'de fitness ve vücut geliştirme ile ilgili önemli bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli hep birlikte dünyaya pazarlayacağız" diye konuştu.

TURİZMLE GELİŞECEK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ise fuarla ilgili şu bilgileri verdi: “Spor ekipmanları üreten firmalar buraya gelirse Well Life'ın dünyadaki örneklerini geçerek bir dünya markası olabilecektir. Well Life Fuarı, Antalya'nın turizm sektörüne önemli katkı sağlayacaktır. Spor fuarımızın turizmle birlikte gelişeceğine inanıyorum. 'Yaşam Harekettir' sloganı ile fuarın yola çıktığını görüyoruz".

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: