Antalya
08.11.2018
A
GENEL , POLİTİKA
Açılışı Bahçeli yapacak
Açılışı Bahçeli yapacak

Yapımı tamamlanan Sakarya Bulvarı’ndaki MHP İl Binası 24 Kasım’da Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından açılacak. Taşınma işlemi önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek

Yapımı uzun yıllardır devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Binası inşaatı tamamlandı. Sakarya Bulvarı, Yeni Emek Mahallesi’nde yapılan binada temizlik çalışmaları yapılıyor. İl Yönetim Kurulu Üyesi Turan Alma’nın katkıları ile tamamlanan bina, 24 Kasım’da saat 14.00’te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından açılacak. 23-25 Kasım tarihlerinde Antalya’da 81 ilin il başkanı ile bir araya gelecek olan Bahçeli’nin programında, il binasının açılışının olduğu öğrenildi.

PARTİLİ KADINLAR TEMİZLİYOR

Binanın mimari yapısı hakkında bilgi veren MHP İl Başkan Yardımcısı Zeki Tunç, “Şu anda mobilyalar yerleştiriliyor. Olağanüstü bir durum olmazsa 24 Kasım’da genel başkanımız açılışı yapacak” dedi. Önümüzdeki hafta sonu taşınmayı planladıklarını belirten Tunç, “İnşaatı biten binada temizliği, kadın kollarındaki arkadaşlar manevi hatıralarının olması için üstlendiler. Taşınma tamamlandığında il başkanlığı ve kadın kolları başkanlığımız orada olacak. Zemin katta 300 kişilik konferans salonu, asma katta teşkilat birimleri, çatı katında küçük bir toplantı salonu, şadırvanı ile beraber mescit ve başkanlık makamı olacak” dedi.

Hasan YAVAŞLAR

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: