Antalya
05.11.2018
A
POLİTİKA , YAŞAM
AK Parti Kepez'de Gönül Çadırı
 AK Parti Kepez'de Gönül Çadırı

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı tarafından Kepez'de bulunan 68 mahallede vatandaşın sorunlarını dinlemek için 'Gönül Çadırı' kuruluyor. İlçe Başkanı Mustafa Erol, "Burası bir karargahtır, mevzidir. Hedefimizde  insan var" dedi

  AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı tarafından, ilçede bulunan mahallerde ekim ayından itibaren 'Gönül Çadırı' kurulmaya başlandı. 68 mahallede planlanan çadırlardan biri,  Atatürk Mahallesi'ndeki  Başpolis Kadir Can Parkı' nda kuruldu. Çadırda AK Parti Kepez İlçe Başkanı Mustafa Erol, Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferah Nur Ünal, Kepez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serhat Eyileten, meclis üyeleri Durmuş Demir, Dilaver Tanık, Elif Derya Canbulut ve Esat Göyük yer aldı.   İlçe Başkanı Mustafa Erol Gönül Çadırı'nın kurulma amacının seçimle ilgisi olmadığını belirterek, tamamen insan odaklı düşündüklerini, çalışmalarını ise buna göre yaptıklarını kaydetti.

 

ÇÖZÜM ARANACAK

  Teşkilattan 80-100 kişilik ekiple çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Erol, "Aynı zamanda teşkilata üye olan ama bazı sıkıntılardan dolayı teşkilata gelemeyen üyeleri de tespit ediyoruz. Çadırımızda bilgilendirmeler yapıyoruz.  Her mahallede çadır kurup çalışmalarımıza 80 ile 100 kişilik ekiple devam ediyoruz. Yaptığımız bu çalışma oy oranımızı arttırmak için değildir, cumhurbaşkanımızın sözleri üzerine biz hareket ediyoruz. Gönül çadırında vatandaşların sorunlarını dinliyoruz ve çözüme kavuşturulması için elimizden geleni yapıyoruz" dedi. Erol,cCumhurbaşkanlığı seçiminin ardından ise İlçede 7 bin esnafa teşekkür ziyaretinde bulunduklarını kaydetti. Aynı zamanda, teşkilatta 90 bin üye sayısını geçtiklerini bildiren Başkan Erol, hedeflerinin 100 bin üye sayısına ulaşmak olduğunu söyledi. (İHA)                                     

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: