Antalya
19.10.2018
A
POLİTİKA
AK Parti Konyaaltı’nda görev bölümü yapıldı
AK Parti Konyaaltı’nda görev bölümü yapıldı

Ramazan Erçin’in AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanlığı’na atanmasının ardından bir süre bekletilen İlçe Yönetim Kurulu listesi de onaylandı. Salı günü yapılan ilk toplantıda Yürütme Kurulu belirlendi.

Ak Parti İlçe Başkanlığı’na atanan Ramazan Erçin, bir süredir beklenen Yönetim Kurulu listesi onaylanınca çalışmalara başladı. Salı günü toplanan yeni Yönetim Kurulu, Yürütme Kurulu’nu da belirledi. Toplantının açış konuşmasını yapan Erçin, yaklaşan yerel seçime dikkati çekerek, plan ve hedeflerden bahsetti.

Ak Pati Konyaaltı İlçe Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu: İlçe Başkanı Ramazan Erçin, Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Murat Sevinç, Teşkilat Başkanı Alp Pazır, Seçim İşleri Başkanı Salihcan Yetkin, Tanıtım Medya Başkanı Semih Kaş, Sosyal Politikalar Başkanı Erhan Özen, Yerel Yönetimler Başkanı Özkan Avcıoğlu, Ekonomi İşleri Başkanı Yasin Akülkü, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Reyhan Ertürk, İdari ve Mali İşler Başkanı İbrahim Butgül, İlçe Sekreteri Asude Bengü Oğuz.

DURUKAN VEKİLLİK İÇİN BIRAKMIŞTI

İlçe Başkanı Ramazan Erçin, Mehmet Rifat Durukan’ın milletvekili adaylığı için ilçe başkanlığından istifası sonrasında bu göreve atanmıştı. Atamaya kadar da bu görevi vekaleten Murat Sevinç üstlenmişti. Müzeyyen YÜCE

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: