Antalya
12.10.2018
A
POLİTİKA
İYİ Parti’de aday enflasyonu
İYİ Parti’de aday enflasyonu

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, yerel seçimler öncesi partide aday enflasyonu yaşandığını belirtti

İl Başkanı Ahmet Aydın 2 hafta önce göreve başlamasına rağmen, il yönetim kurulunda görev almak için yüksek seviyede başvuru olduğunu söyledi. Yerel yönetimlerde aday olmak isteyen partililerin yönetim kurulunda görev alamayacağını belirten Aydın, “Bu konuda arkadaşlarımız bilgilendiriyoruz. Önümüzdeki hafta listemizi tamamlanmış olacak” dedi.

BEKLENTİLER BÜYÜK

İl Başkanlığı görevine geldikten sonra vatandaşlardan yoğun teveccüh gördüğünü belirten İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, “Sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşlarımız yapmış olduğu bütün etkinliklere katılım sağlıyoruz. Antalyalı hemşerilerimizin bizden beklentileri büyük. Biz de bu bilinçle hazırlıklarımızı tamamlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ADAY ENFLASYONU VAR

Bir yıllık parti olmalarına rağmen kısa sürede tecrübe kazandıklarını ve nerede hata yaptıklarını masaya yatırdıklarını belirten Aydın, şunları söyledi: “Yerel seçimlerde İYİ Parti’nin aday sorunu yok, aksine aday enflasyonu var. Antalya’nın 19 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığına talibiz. Kazanacak gücümüz var. Belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi olacak isimler bölgelerinde sevilen, sayılan, toplumda karşılığı olan kişilerden oluşacak”.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: