Antalya
11.10.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Genel merkezimiz en doğru adayı açıklayacak
Genel merkezimiz en doğru adayı açıklayacak

Partisinin Şirinyalı Mahalle Temsilciğinin düzenlemiş olduğu etkinlikte konuşan CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Büyükşehir Başkan adaylığıyla ilgili soruya, "Genel merkezimiz dört farklı anket firmasıyla çalışmaları olacak. En doğru ve kentin istediği adayı genel merkezimiz açıklayacaktır" cevabını verdi.

ŞİRİNYALI MURATPAŞA'NIN YÜZ AKI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve CHP Muratpaşa Kadın Kolları Başkanı Omca Kaya'nın da yer aldığı toplantıyı düzenleyen partililere teşekkür eden Kumbul,  "Şirinyalı mahallemiz her zaman olduğu gibi son seçimlerde de Muratpaşa’nın yüz aklarından biri oldu. Muratpaşa Antalya’nın merkezi, göz bebeği. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman sahada. Muratpaşa’nın bütün mahalleleri çalışıyor. Özellikle mahallemiz aktif bir şekilde çalışıyor” ifadelerini kullandı.

DÖRT FİRMAYA ANKET YAPTIRILACAK

Büyükşehir adayının kim olacağı sorusunu cevaplayan Kumbul, “Ekim’in 19’una kadar aday adaylığı başvuru süreci var. Özellikle büyükşehirle ilgili anketler olacak. Genel merkezimizin dört farklı anket firmasıyla çalışmaları olacak. En doğru ve kentin istediği adayı genel merkezimiz açıklayacaktır. Adayımız kim olursa olsun bütün partililer tek yürek sahada adayımızla beraber çalışmaya başlayacaktır. Yapacağımız ilçe başkanları toplantısında ilçelerimizin durumunu değerlendireceğiz. Genel merkezimiz, özellikle partimizin iktidar olmadığı belediyelerin başkan adaylarını biran önce belirlemek istiyor” şeklinde konuştu. Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: