Antalya
11.10.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Orhan Budak Konyaaltı aday adayı
Orhan Budak Konyaaltı aday adayı

 

2009 - 2014 yılları arasında Konyaaltı Belediyesi'nde meclis üyesi olarak görev yapan inşaat mühendisi Orhan Budak bu kez belediye başkanlığı için aday adayı oldu. Aday adaylığı dilekçesini CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk'a sunan Orhan Budak, " Konyaaltı'nı ekip arkadaşlarımla birlikte Yılmaz Büyükerşen hocamızın Eskişehir'i yaptığı gibi Türkiye'nin örnek şehirlerinden biri yapacağız" dedi.

 

ADAYIN ARKASINDA DURACAĞIZ

Orhan Budak'ın aday adaylığı dilekçesini alan İlçe Başkanı Onur Duruk, "Ülkemiz ve partimizin geçtiği bu zor dönemlerde 2019 Mart seçimleri çok önemli. Genel merkezimiz hangi partilimizi aday gösterirse göstersin, hep beraber arkasında duracağız. Ülkeyi bu AKP karanlığından kurtaracağız. Orhan ağabeyime hayırlı olsun diyor; bu yoğun katılım için hepinize çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 

KONYAALTI'NI ÖRNEK ŞEHİR YAPACAĞIZ

Duruk'un konuşmasının ardından söz alan Orhan Budak, "Bu sıcak karşılamadan dolayı ilçe yönetimimiz ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara, kurum, kuruluş ve dernek başkanlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. "1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdim. O günden bu yana kendi firmamla ağırlıklı olarak Konlyaaltı bölgesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteriyorum. 2002 yılında Konyaaltı ilçe yöneticiliğim, 2004'te meclis üyeliği adaylığım oldu. 2009 - 2014 yılları arasında belediyemizde meclis üyesi olarak görev yaptım" diyen Budak,  "20 - 25 yıllık aktif politika yaşamım ve meclis üyeliğimin ardından önüme belediye başkanlığı hedefini koydum. Ekip arkadaşlarımla birlikte Konyaaltı'nda sosyal demokrat belediyeciliği bütün yönleriyle uygulayacak, Konyaaltı'nı Yılmaz Büyükerşen hocamızın Eskişehir'i yaptığı gibi Türkiye'nin örnek kentlerinden biri yapacağız" dedi.    Mustafa K

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: