Antalya
05.10.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Muratpaşa’da 12 daire satılacak
 Muratpaşa’da 12 daire satılacak

Muratpaşa Belediyesi Ekim Meclisi’nde, belediyeye kaynak oluşturmak amacıyla 12 adet dairenin satışına ilişkin madde oybirliği ile kabul edildi.

Muratpaşa Belediyesi Ekim Meclisi, Ümit Uysal başkanlığında toplandı. 22 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis, Batman’da gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olan 7 Mehmetçik için saygı duruşu ile başladı. Ardından siyasi partilerin grup sözlerinin gündem dışı söz almaları ile devam etti.  CHP Grup Sözcüsü Hüseyin Sarı, Batman’da gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olan 7 Mehmetçiğe Allah’tan rağmen, yaralılara ise acil şifalar diledi.  Yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kutladıklarını ifade eden Sarı, “En büyük Cumhuriyet bayramımızı, büyük organizasyonlarla buluşmamızı sağlayan Ümit Uysal başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.  Ak Parti Grup Sözcüsü Cemal Öner de, dün meydana gelen saldırıda yaşamını yitiren 7 şehide Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

TENEFFÜS PARK TEŞEKKÜRÜ

İyi Parti Grup Sözcüsü Mustafa Taşbaş ise Muratpaşa Belediyesi bünyesinden hayata geçirilen Teneffüs Park için Başkan Uysal’a teşekkür etti. Mecliste, belediyeye ait 12 adet dairenin satışına ilişkin madde görüşüldü. Ak Parti Grup Sözcüsü Cemal Öner, gündemin bir diğer maddesinde yer alan Yarım Gönüllüleri Eğitim ve Proje Derneği ile belediye arasında yapılmak istenen protokolü işaret ederek, “Belediyenin paraya ihtiyacı olduğu için mülkleri satıyoruz ama 4. maddede derneğe yardım etmek için protokol imzalıyoruz. Buradaki çelişkiyi ifade etmek istedim. Borcumuz varken bu tarz yardımları çok yerinde bulmuyorum” dedi. İlgili madde oybirliği ile kabul edildi. MÜZEYYEN YÜCE

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: