Antalya
04.10.2018
A
GENEL , GÜNCEL
Kreşlerde yeni dönem heyecanı
Kreşlerde yeni dönem heyecanı

 KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2018-2019 eğitim-öğretim sezonu başlayan Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi'ni ziyaret etti.

Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi öğrencileri 2018-2019 eğitim-öğretim yılı heyecanı yaşıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3-6 yaş arasında 240 öğrencinin eğitim gördüğü Konyaaltı Belediyesi kreşlerini ziyaret etti. İlk olarak Uncalı Çocuk Kreşi'ni ziyaret eden Başkan Muhittin Böcek, minik öğrencilerin yaratıcı drama dersini izleyerek öğrencilere başarılar diledi. Başkan Böcek, daha sonra Gürsu Çocuk Kreşi'ndeki öğrencilerle bir araya geldi.

HATIRA FOTOĞRAFI

Konyaaltı Belediyesi kreşlerinin Antalya'da bir marka haline geldiğini söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “Kreşlerimiz hizmete girdiği ilk günden itibaren yoğun bir ilgi görüyor. Minik öğrencilerimizi kreşlerimizde geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencilerle ara sıra bir araya gelmek güzel oluyor. Keyifli bir zaman geçiriyoruz. Yeni eğitim döneminde kreş öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güzel bir yıl diliyorum" dedi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, öğrencilerle günün anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: