Antalya
02.10.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Hobi Festivali'nde renkli gösteri
Hobi Festivali'nde renkli gösteri

KONYAALTI Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Konyaaltı Hobi Festivali, renkli görüntülere sahne oldu

Konyaaltı Belediyesi, bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği Hobi Festivali'nde binlerce vatandaşı, hayalini kurdukları hobileriyle buluşturdu. Konyaaltı Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleştirilen Hobi Festivali, off-road yarışlarından paramotor uçuşlarına, konserlerden dans gösterilerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İKİ GÜN ETKİNLİK

İki gün boyunca etkinlik alanında hobi kulüpleri ve vatandaşlarla bir arada olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu kadar kapsamlı hobi festivalinin Türkiye'de bir ilk olduğunu belirtti. 50'den fazla hobi grubunu, hobi sahibi vatandaşlarla buluşturduklarını söyleyen Başkan Böcek, festivalde off-road aracı kullandı, dart oynadı. Başkan Muhittin Böcek, bir dönemin vazgeçilmez motosikleti Jawa ile de tur attı.

PLAKET VERİLDİ

Etkinliklerin ikinci gününde stantları tek tek ziyaret eden Başkan Muhittin Böcek, kulüp temsilcilerine teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Böcek, etkinlikler kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren başta Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) olmak üzere, RC ve okçuluk kulübü üyelerine de ödüllerini verdi. Ödül törenin ardından alternatif rock müziği grubu Taksis, konser verdi. Etkinlik alanını dolduran Antalyalılar gönüllerince eğlendi. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: