Antalya
22.09.2018
A
ARŞİV , GÜNCEL
Bir Kitap da Senden Olsun
Bir Kitap da Senden Olsun

AKDENİZ Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı tarafından 'Bir Kitap da Senden Olsun' sosyal sorumluluk projesi başlatıldı

Hemşirelik Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Emine Efe, Doç. Dr. İlkay Boz, Arş. Gör. Şule Çiftcioğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği Sorumlu Hemşiresi Elif Altınay, Hemşire Mürşide Kürtül Düztepe ve Hemşirelik Fakültesi lisans öğrencilerinin katılımıyla yürütülen proje kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği bekleme salonunda 6-18 yaş arası çocuklar için bir 'okuma köşesi' oluşturulacak. 

KİTAP BAĞIŞI

'Bir Kitap da Senden Olsun' adlı sosyal sorumluluk projesinin gerçekleştirilebilmesi için kitap bağışı beklediklerini söyleyen Prof. Dr. Emine Efe, “Hastanemizin çocuk servisinde tedavi olan çocukların bu süreyi daha verimli geçirmeleri için böyle bir proje düzenledik. Çocuklarımız için zorlu geçen bu süreci bir nebze de olsa kolaylaştırmayı ve bu süreci kitap okuyarak değerlendirmelerine katkı sağlamayı amaçladık" diye konuştu. Prof. Dr. Emine Efe, ekim ayı başında açılışı yapılacak olan 'Bir Kitap da Senden Olsun' projesi için kitap bağışlarının Hemşirelik Fakültesi'ne yapılabileceğini ifade etti. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: