Antalya
19.09.2018
A
GENEL , POLİTİKA
İYİ Partili Çokal teşekkür turunda
İYİ Partili Çokal teşekkür turunda

İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, seçimlerin ardından ilçeleri ziyaret ederek desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.
 

İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Gazipaşa'dan Kaş'a kadar ilçeleri ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Çokal, desteklerinde dolayı teşekkür etti. Talep ve şikayetleri de dinleyen Tuba Vural Çokal, "Antalyalılara meclise girdiğim an sizi unutmayacağım demiştim. Ben aranızdan biriyim ve aranızda kalmaya devam edeceğim demiştim. Mazbatamı alır almaz başladığım ziyaretlere devam ediyorum" dedi.

DİYALOG ÖNEMLİ

Milletvekili Tuba Vural Çokal, gerçek siyasetin ve meclisteki temsilin ancak milletin sorunlarını dinleyerek onlarla mesai yaparak yapılacağını belirtti. Çokal, "Biz sokaktaki vatandaşın meclisteki dili, kulağı, gözüyüz. Türk milleti her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyor. Son yıllarda hanelerimizin ekonomisi daralırken biz bu soruna en temelden ulaşmalı, sorunu en temelden çözmeliyiz. Bunun için de vatandaşımızla birebir diyalog kurabilmeliyiz" diye konuştu.

MESAJ YAĞIYOR

Vatandaşların gösterdiği ilginin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Tuba Vural Çokal, "Antalyalıların gösterdiği sevgi, her yerde bağırlarına basması beni çok mutlu ediyor. Ne kadar yorulursam yorulayım daha fazla çalışmak için motive ediyor. Gönderilen mesajlar ise okudukça bana güç veriyor dedi. Hasan YAVAŞLAR

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: