Antalya
10.09.2018
A
GÜNDEM , ÇEVRE , GÜNCEL
Enerjinin kalbi Antalya’da atacak
 Enerjinin kalbi Antalya’da atacak

Türk ve uluslararası enerji oyuncularını buluşturacak olan 9. Türkiye Enerji Zirvesi 9-10 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek.  Zirvede A’dan Z’ye enerji tartışılacak.

 

Haber: Işık TUNÇEL

Türkiye enerji piyasasının geleneksel “En Büyük Aile Buluşması” olan Türkiye Enerji Zirvesi bu yıl 9 - 10 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de düzenlenecek.  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın organize ettiği ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle yapılan zirvesinin dokuzuncusu bu yıl Antalya’da yapılacak. Bölgesel ve küresel enerji piyasaları, gelecek stratejileri gibi enerji sektörünü ilgilendiren pek çok önemli başlık Türk ve uluslararası katılımcıları buluşturacak olan 9. Türkiye Enerji Zirvesi’nde A’dan Z’ye enerji tartışılacak.

GLOBAL ENERJİ BULUŞMASI

17. ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek. Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği ERRA, Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nın 17’incisini bu yıl 9-10 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirecek. 9. Türkiye Enerji Zirvesi ile birlikte Regnum Carya Golf & Spa Hotel’de eş zamanlı olarak düzenlenecek olan konferans, Türkiye ve diğer ERRA üye ülkelerin bulunduğu Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika’dan düzenleyici kurumları, hükümet yetkililerini, enerji şirketlerini, profesyonelleri, yatırımcıları ve sektör derneklerini bir araya getirecek. Yeni standartlara kapı açacak bu iki prestijli etkinliğin birleşmesi, bölgelerarası konferanslara da örnek teşkil edecek ve katılımcılarla sponsorlara benzersiz fırsatlar sunacak.

ZİRVEDE GOLF KUPASI DA YAPILACAK

9. Türkiye Enerji Zirvesi’nin hemen öncesinde düzenlenecek olan Türkiye Enerji Zirvesi Golf Kupası, enerji sektörünün iddialı oyuncularını karşı karşıya getirecek. Rekabetin çim zemine taşınacağı turnuva, 8 Ekim 2018’de Regnum Carya Golf & Spa Resort’un golf sahasında düzenlenecek.

 

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: