Antalya
04.09.2018
A
GÜNCEL , SPOR
Güzel günler göreceğiz
Güzel günler göreceğiz

Antalyasporlu futbolcular, 2-1 kazanılan Rize maçından sonra çamiaya umut verdi. Hakan Özmert, “Daha güzel günler bizi bekliyor” dedi

 

Antalyaspor’da, Çaykur Rizespor maçı sonrası adeta bayram yaşandı. Soyunma odasında teknik ekip ve yönetimle sevgi yumağı oluşturan kırmızı-beyazlı futbolcular, 4 maçta alınan 7 puanın keyfini çıkardı.

HAKAN: GÜZEL GÜNLER YAKIN

Rize maçının yıldızlarından Hakan Özmert, kötü başladıkları bir maçı zor da olsa çevirdiklerini belirterek, “Oyuna çok kötü başladık. Pas yapamadık, öne çıkamadık ve rakibe boş alan bıraktık. 10 kişi kaldıktan sonra direnç gösterdik. Aynısını Konya maçında yaptık. Çok güzel günler bizi bekliyor. Biz birlik içinde olduğumuz sürece güzel günler göreceğiz” dedi.

DOĞUKAN: MÜKEMMEL

BİR TAKIMIZ

Takımın genç yıldızlarından Doğukan Sinik ise, şunları söyledi: “Hocamızın gelişi ile mükemmel bir takım olduk. Hiç mücadeleyi bırakmıyoruz ve 10 kişi de kalsak maçı döndürmeyi başarıyoruz. Kolay olmayan bir işi yapıyoruz. Mükemmel bir takım olduk. Bütün abilerimin emeğine ve yüreğine sağlık. Biz gençlere güvenen hocamıza da teşekkür ediyorum. Bana bugüne kadar hiç verilmediği kadar şans veren Bülent Korkmaz’a çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DROLE: 12. ADAMA TEŞEKKÜRLER

Bu sezon sonradan girdiği maçlarda gösterdiği etkili oyunu ile dikkat çeken Jean Armel Drole ise, çok iyi bir takım olduklarını söyleyerek, “Birbirimize bağlı, sevgi ve saygı duyan bir ekibiz. Antalyaspor taraftarına özel bir parantez açmak istiyorum. Ben Antalyaspor’a imza attığım günden itibaren inanılmaz destek veriyorlar. 12. adam olarak görevini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Rize maçında da son saniyeye kadar destek verdiler ve karşılığını hep birlikte aldık” ifadlerini kullandı.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: