Antalya
15.08.2018
A
POLİTİKA
AK Parti Konyaaltı’na Ramazan Erçin atandı
AK Parti Konyaaltı’na Ramazan Erçin atandı

Ak Parti Konyaaltı İlçe Başkanlığı görevine Ramazan Erçin atandı. Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’tan atama yazısını alan Erçin, Kurban Bayramı’ndan sonra yönetimini açıklayacak

AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanlığı’na Ramazan Erçin atandı. 24 Haziran’da yapılan genel seçimleri öncesinde milletvekili aday adaylığı başvurusu için ilçe başkanlığından istifa eden Mehmet Rıfat Durukan’ın yerine, Siyasi ve Hukuk İşleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sevinç vekaleten bakıyordu. Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Konyaaltı İlçe Başkanı olarak Ramazan Erçin’in atanmasına karar verildi.

YÖNETİM BAYRAMDAN SONRA

AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Konyaaltı İlçe Başkan Vekili Murat Sevinç ve İlçe Sekreteri Alp Pazır atama kararını görüşmek üzere Ankara’ya gitti. AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, atama yazısını yeni İlçe Başkanı Ramazan Erçin’e tebliğ etti. Atama yapılmadan önce Konyaaltı İlçe Teşkilatı’nın tamamının istifasının alındığını söyleyen yeni ilçe başkanı Ramazan Erçin, Kurban Bayramı’ndan sonra yönetimini açıklayacağını belirtti. Elinde sihirli bir değnek olmadığını belirten Erçin, “Görev süremizde partililerimize daha yakın duracağız. Çünkü o arkadaşlarımıza yakın olursak onların komşularına ulaşacağız. Elimizde sihirli değnek yok ama aile ziyaretlerine önem vererek partimizi en üst noktaya taşıyacağız” dedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: