Antalya
13.08.2018
A
POLİTİKA
MHP’den teşekkür turu
MHP’den teşekkür turu

MHP Milletvekili Başkan ve İl Başkanı Aksoy, 24 Haziran seçimlerinin ardından başladıkları ‘Teşkilatlara teşekkür ziyareti turu’nu Kepez İlçe Başkanlığı’nda tamamladı. Ziyarette, yerel seçimler için start verildi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve İl Başkanı Mustafa Aksoy, 24 Haziran seçimlerinden sonra ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaret turunu tamamladı. Son olarak Kepez, İbradı, Akseki ve Gündoğmuş ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Başkan ve Aksoy, ziyaret turunun finalinde Kepez İlçe Başkanlığı’nda partililerle buluştu.

YEREL SEÇİM STARTI

MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar, 24 Haziran seçimlerinde milletin partilerine denetleme görevi verdiğini belirtti. İl Başkanı  Mustafa Aksoy da, 24 Haziran’da Antalya’da 146 bin 207 oy aldıklarını hatırlatarak, “Oy veren herkese teşekkür ederken, oy vermeyen vatandaşlarımıza da küsme lüksümüz yok. Bugünden itibaren aynı ciddiyet ve kararlılıkla yerel seçimlere hazırlanacağız. Eksiklerimizi tamamlayarak daha büyük başarılar elde etmek için daha sıkı çalışacağız” dedi.

YÜREKLERE DAĞLANMIŞ MÜHÜR

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da, çok yoğun bir seçim sürecini geride bıraktıklarını belirterek, “Özellikle Kepez’de gerçekten çok uğraştık, günde 2 tane gömlek değiştirdik. Keşke şunu da yapsaydık diyeceğimiz bir şey yoktu. Sonuç bu. Bu sonuca hiçbiriniz eyvah demeyin çünkü bir şeyi eksik yapsaydınız, ‘Neden eksik yaptık?’ diye düşünürdünüz. Ben dahil, il başkanımız, ilçe başkanlarımız elinden geleni yaptı. Herkes MHP’nin giden parti tarafından yüzde 80’i götürülmüş diye bakıyordu. Bizim yüzde 10’un üzerinde oy alacağımıza kendi içimizdeki arkadaşlarımızın bile inanmadığı bir süreç yaşadık. Ama biz şuna inandık; bu üç hilal bizim için bir parti simgesi değil, hepimizin yüreğine vurulmuş, dağlanmış bir mühür. Ben hep ona çok güvendim” dedi.

YÜZDE 12 BEKLİYORDUM

“Seçim sürecinde o kabine girdikten sonra üç hilali görüp de ondan vazgeçemeyecek ülküdaşlarım olduğunu bildikten sonra ben hiçbir zaman yüzde 10’un altında almayacağımızı, hatta yüzde 12’nin üzerinde alacağımızı dşünüyordum” diyen MHP Milletvekili Abdrurrahman Başkan, “Üç aşağı beş yukarı da haklı çıktım. Türkiye’yi seven, Türkiye sevdalısı belki de geçmişte MHP’ye oy vermemiş kişilerin de bu üç hilale oy vermiş olabileceğini düşünüyoruz bu süreçte” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından katılımcılarla tek tek konuşan Milletvekili Başkan ve İl Başkanı Aksoy, emeklerinden dolayı herkese teşekkür etti. Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: