Antalya
06.08.2018
A
SPOR
Korkmaz’ın 2 isteği
Korkmaz’ın 2 isteği

Ligin başlamasına 1 hafta kalmasına rağmen maddi sorunlarını çözmeye çalışan Antalyaspor’da, Teknik Direktör Bülent Korkmaz, yönetimden 2 talepte bulundu: “Önce maddi sorunları çözmeli, ardından 2-3 transfer yapmalıyız”

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ligin başlamasına 1 hafta kala yönetime mesaj gönderdi. Çözüm aşamasında olan maddi sorunların bir an önce sona ermesini isteyen Korkmaz, “Önce iç huzuru sağlamalıyız. Bunun için de futbolcuların maddi sorunlarını çözmeliyiz. Bunu yaptıktan sonra en az 2 transfer daha yapmalıyız. Antalyaspor ile sözleşme imzalarken, 2-3 transfer yapmamızın şart olduğunu söylemiştim. Yönetimimiz, hem maddi sorunlara çözüm, hem de transfer için yoğun biçimde çalışıyor” dedi.

HERŞEY YOLUNDA

Sezon başında üç aşamalı kamp yapan mevcut takımının form durumunu da değerlendiren Korkmaz, şunları söyledi: “Önce Erzurum’da, sonra Hollanda’da, şimdi de Antalya’da kamp yapıyoruz. Takım içinde hiçbiri sorunumuz yok. Futbolcularım son derece özverili ve istekli çalışıyor. Lig başlayıp maçlar oynandıkça ve yeni transferler aramıza katıldıkça çok daha iyi olacağız. Antalyaspor olarak hedefimiz, geçtiğimiz yıl yaşanan sıkıntıyı bu yıl tekrarlamadan sezonu tamamlamak”.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: