Antalya
30.07.2018
A
GENEL , KÜLTÜR-SANAT
1800 rakımda unutulmaz gece
1800 rakımda unutulmaz gece

Konyaaltı Belediyesi tarafından 1800 rakımlı Feslikan Yaylası’nda yapılan 21. Yaz Şenlikleri'nde ‘Toros’ların Oğlu’ olarak bilinen Sümer Ezgü ve pop şarkıcısı Funda Arar, muhteşem konseriyle Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

1800 metre rakımda hava sıcaklığının 15 dereceye kadar düştüğü Feslikan Yaylası’nda bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Konyaaltı Belediyesi Yaz Şenlikleri, Sümer Ezgü ve Funda Arar’ın muhteşem konserlerine ev sahipliği yaptı. Konsere, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı,  Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitin Böcek, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, sivil toplum kuruluşların temsilcileri ve binlerce Antalyalı katıldı.

EZGÜ’DEN YÖRESEL PARÇALAR

İlk olarak sahne alan Torosların Oğlu Sümer Ezgü, Burdur ve Antalya yöresine ait türküleriyle hayranlarını mest etti. Birbirinden hareketli şarkılarıyla Antalyalıları coşturan Sümer Ezgü, seyircilerin arasına girerek onlarla birlikte oynayıp, onlarla birlikte söyledi. Sanatçının davul şovu da izleyenlerden büyük alkış aldı. Başkan Böcek ve CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı Sümer Ezgü’ye, çiçek ve plaket taktim etti.

FUNDA ARAR’A İLGİ

Sümer Ezgü’den sonra seyirciyle kurduğu bağ ile de adından sıkça söz ettiren Funda Arar sahne aldı. Muhteşem şarkılarını Antalyalılar için seslendiren Funda Arar, hareketli şarkılarıyla Feslikan Yaylası’nı ısıttı. Feslikan Yaz Şenlikleri’nin ilk günü İzmir Marşı eşliğinde atılan hava fişek gösterisi ile son buldu.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: