Antalya
24.07.2018
A
ADLİYE
Perçin adaylığını açıkladı
Perçin adaylığını açıkladı

Kaş'ta 27 Temmuz’da gerçekleşecek Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu seçiminde Değişim Hareketi liderlerinden, Sea Kekova Tour sahibi Rıza Perçin adaylığını açıkladı

Batı Antalya yöresinde ciddi bir yönetim ile göreve hazır olduklarını belirten Sea Kekova TourSahibi Rıza Perçin, yakında Yönetim Kurulu Adaylarını da açıklayacağını ifade ederek tüm üyelerden destek beklediklerini söyledi.Perçin yaptığı açıklamada," Tüm üyelerimizin hakları bizimle güvende olacak. Değişimi Batı Antalya'ya, Batı Antalya'yı da merkez yönetime taşıyacağız"dedi.

ACNTELERİ VAR

Batı Antalya Yöresi Patara,Kalkan,Kaş,Demre,Finike,Elmalı,Kumluca ve Kemer Bölgelerindeki acentelerden oluşuyor. 1976 Tarihinde Demre'de doğan Rıza Perçin, 16 yıl önce kurulan Demre İkon Grubun Yönetim Kurulu Başkanlığını yapıyor. Bünyesinde otel, restaurant, inşaat ve mağaza işletmeleri bulunan Rıza Perçin, öğrenimini Demre ve Antalya'da tamamlayıp, iki yıl boyunca Almanya'da bulundu.Rıza Perçin 2015-2016 yılında Antalyaspor Yönetiminde de görev alırken, aynı yıl Antalyaspor Süper lige yükselmişti.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: