Antalya
20.07.2018
A
SPOR
Hollanda’da 4 özel maç
Hollanda’da 4 özel maç

Hollanda kampında yeni sezona hazırlanan Antalyaspor, günde iki antrenman yapıyor. Kırmızı-beyazlı ekip, kamp boyunca 4 hazırlık maçı oynayacak

 

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda’da sürdüren Antalyaspor, günü iki antrenmanla geçirdi. Sabah antrenmanında taktiksel çalışmalar gerçekleştiren kırmızı-beyazlı ekip, takım halinde yapılan düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından bireysel hücum-savunma çalışmasına geçti. Daha sonra oyun-taktik çalışmaları yapıldı. Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz'ın çeşitli oyun provalarını yaptırdığı antrenman yorucu geçmesine rağmen tüm futbolcularımız özveri ile ile çalıştı. Antrenman, serbest şut çalışması ile sona erdi.

4 HAZIRLIK MAÇI

Bu arada Antalyaspor’un, hazırlık maçı programı belli oldu. Günde iki antrenmanla yeni sezona hazırlanan kırmızı-beyazlı ekip, ilk özel maçta dün akşam Fortuna Sittard takımı ile karşılaştı. 22 Temmuz’da saat 18:00’de Kuwait Sports ile kozlarını paylaşacak olan kırmızı-beyazlı ekip, 23 Temmuz’da Silvolde ve 25 Temmuz’da da Ado Den Haag ile karşı karşıya gelecek. Hazırlık maçlarında takımın son durumunu görmeyi ve eksiklerini gidermeyi amaçlayan Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın tüm oyuncularına şans tanıması bekleniyor.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: