Antalya
13.07.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL , YAŞAM
FEDA YILI
FEDA YILI

Temliklerin kalkıp, istasyon yerinin satılması ile Antalyaspor’un rahatlayacağını söyleyen Başkan Bulut, “Bu yıl feda yılı. Belediye başkanlarından, taraftardan, basından ve kentten destek bekliyoruz” dedi

 

Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut ile kulübün Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı ve Genel Müdür Adem Kart, Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) Antalya Şubesi Yönetim Kurulu’nu ağırladı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yer alan başkanlık makamında TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ile Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Geven, Ali Tongülüs, Erkan Erman, Murat Özgen ve Ersin Aydın’ı ağırlayan Başkan Cihan Bulut. hem TSYD Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını yanıtladı hem de kendilerinden destek istedi.

TEMLİKLER KALKMALI

Temlikler kalktığında ve istasyon yeri satıldığında kentin havasının değişeceğini söyleyen Başkan Bulut, “Bugünkü mali krizi yalnızca temlikleri kaldırarak ve kaynaklar bularak yenebiliriz. Bu yolda da basın mensuplarının desteğine ihtiyacımız var. Sizlerden, camiamızın birlik olması için destek bekliyoruz. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Bu bütünlüğü sağlarsak; hak ettiğimiz yere geleceğimizden hiç şüphemiz yok” dedi.

TAKIMA SAHİP ÇIKILMALI

Temlik sorununu aştıkları zaman başka projeler hakkında konuşur hale geleceklerine inandıklarını belirten Başkan Cihan Bulut, bu yılın Antalyaspor için feda yılı olması gerektiğinin altını çizerek, “Ben, Antalya’yı, Antalyaspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu kulüp hepimizin. Bu yolda atılacak ilk adım da kombine bilet satışlarına destek olmaktır. Kombine bilet alan ve tribünde takımına sahip çıkan bir Antalya görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BELEDİYELERE ÇAĞRI

Antalya’nın 19 ilçe belediyesinden de destek beklediklerini aktaran Başkan Cihan Bulut, şunları söyledi: “Antalyaspor’un kaynaklarından elde etmeyi planladığımız gelirler var. Bu gelirlerle ilgili hedeflerimize ulaşmamız için, belediyelerimizin de taşın altına elini koymasını bekliyoruz. Zaman, birlik olma zamanıdır. El birliğiyle, kulübümüze sahip çıkma zamanıdır. Localarımızdan, kombine biletlerimize, stadyum isim hakkımızdan, forma-şort sponsorluğuna kadar pek çok kalemle ilgili destek beklentimiz var”.

ÇİÇEK’TEN DESTEK SÖZÜ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ise; hem dernek hem de gazeteci olarak her zaman Antalyaspor’a destek için hazır olduklarını belirterek şunları söyledi: “Kulübümüzün mali açıdan büyük bir çıkmazda olduğunu görüyoruz. Bu konuda gerek TSYD Antalya Şubesi olarak gerekse de kişiler olarak katkıda bulunmak isteriz. Konuyla ilgili yapılması gereken ne ise yapmaya hazırız. Birlik ve beraberlik içerisinde takımımız ait olduğu yerlere taşımak hedefindeyiz.” Ziyaretin sonunda TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut’a,özel hazırlanmış çini tabak hediye etti.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: