Antalya
10.07.2018
A
GÜNDEM , GÜNCEL , YAŞAM
Körfez 15 yaşında
Körfez 15 yaşında

Antalya Körfez gazetesi, kuruluşunun 15. yılını çalışanları ile birlikte kutladı. Halk ve hak odaklı habercilik ile Atatürk Cumhuriyeti'nin izinde devam eden gazetemiz Körfez, 15 yılı geride bıraktı. Kent protokolü ve okuyucularımız gerek mesajla, gerek çiçekle gerekse telefon açarak  9 Temmuz 2003 yılında yayın hayatına başlayan Körfez’in yeni yaşını kutladı.

 

PROTOKOLDEN KUTLAMA MESAJLARI

Gazetemizin 15. Kuruluş yıldönümüne özel çiçek gönderen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kutlama mesajında ise, “Körfez Gazetesi’nin 15. Yıldönümün kutluyorum. Yayın hayatınızın uzun soluklu olması dileklerimle sizin nezdinizde tüm çalışma arkadaşlarınıza başarılar diliyorum” sözlerine yer verdi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da gazetemiz İmtiyaz sahibi Rasim Gündüz’ü telefonla arayarak tebrik etti. Gazetemizin kuruluş aşamasında Antalya’nın sahil şehri olmasından kaynaklı ‘Körfez’ ismini önerdiğini ifade eden Başkan Uysal, eski anıları hatırladığını belirterek başarı diledi. Çok sayıda okuyucumuz telefonla arayarak ya da e-posta göndererek yeni yaşımızı kutladı. Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Nedim Engin, “Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın; doğru, dürüst, tarafsız ve ilkeli yayın anlayışı ile önem kazanacaktır. Kurulduğu günden bu yana bu anlayış içinde hareket eden, bu işe gönül veren ve okuyucusuna ulaşmaya çalışan gazetenizin yeni yaşını, Basın İlan Kurumu olarak kutlar, başarılarınızın devamını dileriz” dedi. . Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Diler ise şunları söyledi: “Sorumlu ve ilkeli habercilik anlayışıyla yerel basınımızın başarılı bir örneği olan Antalya Körfez Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutlar, yayın hayatında nice yıllar dileriz.”

KENT PROTOKOLÜ 15. YILIMIZI KUTLADI

Bunun yanı sıra Konyaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Basın Danışmanı Selami Şahin, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ali Ergin, Kepez Belediye Başkanı Basın Danışmanı Gültekin Bursalı, Akdeniz Yeni Yüzyıl gazetesi İmtiyaz sahipleri Seda-Ahmet Ayçiçek ve MESE İletişim adına Mert Aybars gönderdikleri çiçekle bizleri onurlandırdı. Müzeyyen YÜCE

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: