Antalya
05.07.2018
A
GENEL , SPOR
HAL Spor el değiştirdi
HAL Spor el değiştirdi

MAG Footbal Agenç menejerlik firması sahibi Mehmet Ali Gürboğa, Antalya HAL Spor’u aldı. Gürboğa, başkanlığını yaptığı kulübün ismini ‘Antalya Yeni HAL Spor’ olarak değiştirdi

 

Antalya Amatör liglerinde mücadele eden Antalya HAL Spor’da yönetim değişikliği yaşandı. MAG Football Agent Sahibi Mehmet Ali Gürboğa, kulübü alarak ismini Yeni Halspor olarak değiştirdi. Önümüzdeki sezon Antalya Süper Amatör Lig’de mücadele edeceklerini belirten Gürboğa, “Yıllardır menejer olarak hizmet ettiğim Türkv e Antalya futboluna, kendi takımım ile katkı sunmaya devam edeceğim. 2018-2019 sezonunda Ganalı 2 tane çok kaliteli futbolcumun da oynayacağı takımımla uzun vadede büyük hedefler peşinde olacağım” dedi.

Antrenmanlarını Akdeniz Üniversitesi Sahası’nda yapacaklarını belirten Gürboğa, “Takımımızı HAL camiasından uzaklaştırmak istemiyoruz. Çünkü o bölgede kitlesi olan bir kulübüz. Öncelikle bu sezon lige renk katan bir ekip olarak başarı kovalayacağız. Uzun vadede tesis projemiz de var. Bir süredir yaptığımız görüşmelerin sonucunda yönetim devrini gerçekleştirdik. Bundan sonra programlı bir şekilde kurumsallaşmaya ağırlık vereceğiz” diye konuştu.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: