Antalya
04.07.2018
A
GENEL , SPOR
Erzurum günleri
Erzurum günleri

 

Antalyaspor, sezon öncesi ilk kampını yapmak üzere dün öğleden sonra Erzurum’a gitti. Brezilyalı oyuncuların rötarlı katılacağı kamptaki ilk antrenman, bu sabah gerçekleştirilecek

 

Antalyaspor’da 2018-2019 sezonu öncesi ilk kamp Erzurum’da başladı. Cuma gününden itibaren Antalya’da toplanmaya başlayan futbolcular, sağlık kontrollerinden geçti. Dün öğle saatlerinde kulüp binasında bir araya gelen takım, öğleden sonra uçakla Erzurum’a giderek kamp yapacağı Polat Otel’e yerleşti. Erzurum’daki ilk çalışmasını bu sabah yapacak olan kırmızı-beyazlı ekip, 15 gün boyunca günde iki antrenman yapacak.

BREZİLYALILAR RÖTARLI

Antalyaspor’un kamp kadrosunda, sözleşmesi devam eden futbolcular yer aldı. Henüz mukavele imzalanmayan Deniz Kadah, Ondrej Celustka ve Emre Güral’ın katılmadı kamp kadrosunda, uçak biletlerini daha önce Hamza Hamzaoğlu’nun programına göre alan Brezilyalı futbolcular Charles Fernando, Chico Grando, Diego Angelo ve Maicon Marques da bulunmuyor. Brezilyalı oyuncular birkaç gün gecikme ile kampta olacakları belirtilirken, Deniz Kadah, Emre Güral ve Ondrej Celustka ile de sözleşme imzalanırsa kampa dahil olacakları açıklandı.

Hasan Yavaşlar

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: