Başkanlık koltuğunda CHP’li Mesut Kocagöz’ün oturduğu Kepez Belediyesi o alanda Türkiye’ye örnek olacak. 

“YOĞUN ŞEKİLDE SAHADA OLACAĞIM”

Katıldığı bir programda konuşan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, “Yaşadığım yargı sürecinden dolayı 2 ay kadar görevimden uzak kaldım. Her gün yüzlerce kişiyi makamımda ağırlıyorum. Seçim döneminde makam kapımızı olmayacak, dedik. Dediğimi yapıyorum. Önümüzdeki süreçte yoğun bir şekilde sahada olacağım. Bu süreçte muhtarlarımızla sık sık bir araya geleceğim” dedi.  

Mesut Kocagöz Muhtar Açıklaması 

KEPEZ’DE MAHALLE MECLİSLERİ KURULACAK

Belediye yönetiminde muhtarların büyük söz sahibi olacağını belirten Kocagöz, “Hepiniz birer belediye başkanısınız. Benim dönemimde bunu yaşayacaksınız. Parayı nereye harcayacağımızı ilk önce muhtarlarımıza soracağız. Mahalle meclislerini kurmayı çok istiyorum. Mahalle meclislerinin başında muhtar yer alacak. Bu mecliste her yaştan, toplumun her kesiminden vatandaşlar ile seçim barajını geçen siyasi partilerin temsilcileri olacak. Siyaset üstü olabilmesi için de meclisin başkanı muhtar olacak. Bu meclise her türlü imkânı vereceğim” diye konuştu. 

Kepez Belediyesinde Cifte Bayram 2

KEPEZ O ALANDA ÇOK İDDİALI 

Muhtarların desteğiyle Türkiye’ye örnek olacak bir belediyecilik yapacaklarını vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, “Mahallelerimizin problemlerine birlikte çözüm bulacağız. Hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Muhtarlarımızın desteğiyle Türkiye’ye örnek olacak bir belediyecilik yapacağız. Fikirlerinize ihtiyacım var. Çoğunuz bilir egom yoktur. Bilmeyenler de bunu yaşayarak görecekler. Belediye başkanı oldum, diye yürüyüşüm falan değişmez. Dün ne isem bugün de aynıyım. Samimiyetimi gördüğünüzde bırakın bana kızmayı, bana kızanlara kızacaksınız. Bizler ay yıldızlı al bayrak için gözünü kırpmadan canını verebilecek insanlarız” açıklamasında bulundu. 

Kepez Belediyesi Temizlik Işçileri Ve Araçlar

KEPEZ ÇAĞ ATLAYACAK

Şeffaf yönetim anlayışı ve yapılacak icraatlarla Kepez’in çağ atlayacağını aktaran Kocagöz, “Mutlu olacağınız, güzel bir 5 yıl yaşayacaksınız. Birinci yılımızda bütçeyi oluşturacağız. Hizmet taleplerinin karşılanmasıyla ilgili biraz sabırlı olacağız. Belediyenin şu kadar borcu var, demek bana yakışmaz. Mazeretlere sığınmam. Hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz. Biz tekeden süt çıkaracağız. Dönemimde belediyedeki harcamalarda şeffaflık olacak. Önümüzde güzel günler var. Hep beraber halkımızın isteklerini yapacağız.  Kepez artık Antalya’nın arka bahçesi değil, vitrini olacak” diyerek sözlerini noktaladı. 

Kepez Panoramik
 

Muhabir: VELİ AKOĞLU