• DOLAR 33,09 %0.30
  • EURO 36,12 %0.33
  • ALTIN 2.597,05 %1.06
  • BİST100 11.122 %0.52
  • BITCOIN 64.139 %2.51
  • ETHERIUM 3.421 %2.53
32°
Antalya Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

49:32 dakika

16 July 2024

9 Muharrem 1446
Kim bir hastayı veya Allah için sevdiği kardeşini ziyaret ederse, bir melek, ona şöyle nidâ eder: "Ne iyi yaptın, yürüdüğün yol ne hoş, (bu ziyaretle) Cennet’te kendine bir köşk hazırladın!" (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:03

Güneş

05:44

Öğle

13:08

İkindi

16:58

Akşam

20:23

Yatsı

21:56

Antalya Namaz Vakitleri

Antalya Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 04:03 05:44 13:08 16:58 20:23 21:56
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 04:04 05:44 13:08 16:58 20:23 21:56
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 04:05 05:45 13:09 16:58 20:22 21:55
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 04:07 05:46 13:09 16:58 20:22 21:54
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:08 05:47 13:09 16:58 20:21 21:53
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:09 05:47 13:09 16:58 20:20 21:52
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:10 05:48 13:09 16:58 20:20 21:51
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:11 05:49 13:09 16:58 20:19 21:50
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:12 05:50 13:09 16:58 20:18 21:49
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:13 05:50 13:09 16:58 20:17 21:48
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:15 05:51 13:09 16:58 20:17 21:46
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:16 05:52 13:09 16:57 20:16 21:45
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:17 05:53 13:09 16:57 20:15 21:44
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:18 05:53 13:09 16:57 20:14 21:43
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:19 05:54 13:09 16:57 20:13 21:42
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:21 05:55 13:09 16:57 20:12 21:40
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:22 05:56 13:09 16:56 20:11 21:39
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:23 05:57 13:09 16:56 20:10 21:38
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:24 05:58 13:09 16:56 20:10 21:36
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:25 05:58 13:08 16:56 20:09 21:35
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:27 05:59 13:08 16:55 20:08 21:34
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:28 06:00 13:08 16:55 20:06 21:32
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:29 06:01 13:08 16:55 20:05 21:31
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:30 06:02 13:08 16:54 20:04 21:29
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:32 06:02 13:08 16:54 20:03 21:28
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:33 06:03 13:08 16:53 20:02 21:26
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:34 06:04 13:08 16:53 20:01 21:25
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:35 06:05 13:07 16:53 20:00 21:23
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:36 06:06 13:07 16:52 19:59 21:22
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:38 06:07 13:07 16:52 19:57 21:20
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:39 06:07 13:07 16:51 19:56 21:19