Ulaşım esnafı Muratpaşa’da | Körfez Gazetesi
KONYSİAD’dan iftar çadırı

KONYSİAD’dan iftar çadırı

Antalya’da Ramazan coşkusu

Antalya’da Ramazan coşkusu

Sokaklar bayraklarla donatıldı

Sokaklar bayraklarla donatıldı

İsrail saldırısını lanetliyoruz

İsrail saldırısını lanetliyoruz

FETÖ’nün ‘yeni yapılanması’na  operasyon

FETÖ’nün ‘yeni yapılanması’na operasyon

Ulaşım esnafı Muratpaşa’da
Ulaşım esnafı Muratpaşa’da

Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin ve Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.   Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ulaşım sektörünün iki önemli meslek kuruluşunun başkan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Başkan Uysal, ayrı ayrı gerçekleştirilen ziyaretlerde oda seçimlerini geride bırakan Antalya Servisçiler Odası […]

Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin ve Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ulaşım sektörünün iki önemli meslek kuruluşunun başkan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Başkan Uysal, ayrı ayrı gerçekleştirilen ziyaretlerde oda seçimlerini geride bırakan Antalya Servisçiler Odası Başkanı Şahin ile Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ile yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Başkan Uysal oda yönetimleriyle buluşmasında, “Genel kamunun katılımı ile yönetilen ülkeler daha başarılı oluyor. Dernekler, sendikalar, meslek odaları kendi menfaatleri kadar kamunun da menfaatlerini savunur. Bundan dolayı bu kurum ve kuruluşlar benim için çok kıymetlidir” diye konuştu.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz