Tütüncü’den 19’uncu bilişim sınıfı | Körfez Gazetesi
Eski başkana sürpriz tören

Eski başkana sürpriz tören

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

Tütüncü’den 19’uncu bilişim sınıfı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 2 Ekim 2017 - 11:51:25
Tütüncü’den 19’uncu bilişim sınıfı

    Kepez Belediyesi, ‘İlçede bilişim sınıfı olmayan okul kalmayacak’ sloganıyla okullara 15 bilgisayarlı bilişim sınıfları kurmaya devam ediyor. Bilişim sınıfı heyecanı bu kez Habibler Ortaokulu’nda yaşandı. Bilişim sınıfının açılışı dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Başkan Hakan Tütüncü, “Çocukların ve gençlerin mutlu olduğunu görünce huzur duyuyoruz. Çocuklar, mutlu olunca biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz. Kimi […]

 

 

Kepez Belediyesi, ‘İlçede bilişim sınıfı olmayan okul kalmayacak’ sloganıyla okullara 15 bilgisayarlı bilişim sınıfları kurmaya devam ediyor. Bilişim sınıfı heyecanı bu kez Habibler Ortaokulu’nda yaşandı. Bilişim sınıfının açılışı dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Başkan Hakan Tütüncü, “Çocukların ve gençlerin mutlu olduğunu görünce huzur duyuyoruz. Çocuklar, mutlu olunca biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz. Kimi belediye başkanları vardır yollar açmaktan mutluluk duyar. Kimi belediye başkanları vardır binalar yükseltmekten mutlu olur. Kimi belediye başkanları vardır bir araziyi imara açar, ondan mutlu olur. Ama ben hepsinden ziyade çocuklarımız mutlu olunca mutlu oluyorum” dedi.

 

EĞİTİME TAM DESTEK

 

Bu anlayışla hareket ederek göreve geldiği ilk günden beri eğitimin seviyesini yükseltmek, eğitimde başarıyı artırmak ve çocuklara daha kaliteli ortamlar sunmak için var güçleriyle çalıştıklarına işaret edem Başkan Tütüncü, “Eğitim bizim alanımız değil. Eğitimle Milli Eğitim Bakanlığı, valilik ilgilensin hiç demedik. Eğitime yatırımı, yasal zorunluluğumuz olmasa bile vicdanı sorumluluğumuz kabul ettik ve bu şekilde çalıştık. Geldiğimiz noktada 8 yılda 80’den fazla okulu tamamlayıp hizmete açmanın mutluluğu içerisindeyiz” diye konuştu. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz