Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 20 Ekim 2017 - 11:02:06
Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu

  Lara Bölgesi’ndeki bir otelde, geliri yardıma muhtaç öğrencileri bağışlanmak üzere düzenlenen ‘Tango Milano Gecesi’, çok sayıda tango tutkununu bir araya getirdi.   Aksu ilçesinde bir ilkokulda eğitim gören öğrencilere ayakkabı, önlük ve okul ihtiyaç malzemeleri almak için düzenlenen yardım gecesinde tango rüzgarı esti. Lara’da bulunan Wise Boutique Hotel & Spa’da düzenlenen geceye, kentin iş […]

 

Lara Bölgesi’ndeki bir otelde, geliri yardıma muhtaç öğrencileri bağışlanmak üzere düzenlenen ‘Tango Milano Gecesi’, çok sayıda tango tutkununu bir araya getirdi.

 

Aksu ilçesinde bir ilkokulda eğitim gören öğrencilere ayakkabı, önlük ve okul ihtiyaç malzemeleri almak için düzenlenen yardım gecesinde tango rüzgarı esti. Lara’da bulunan Wise Boutique Hotel & Spa’da düzenlenen geceye, kentin iş dünyasından isimler katıldı. Farklı meslekten iş insanları, tango gecesinde dansın keyfine vardı. Tango Lara ve Tango Shiva gruplarının katılımıyla düzenlenen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

HEDİYE ALINACAK

Gecenin tüm gelirinin çocuklara aktarılacağını belirten otel sahibi İlker Balbay, “Otel yönetimi olarak çocuklarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. İnsanlar burada müzik dinleyip dans etti. Gecenin geliriyle de birçok çocuğa ayakkabısından önlüğe, çoraptan kırtasiye malzemesine kadar çeşitli hediyeler alınacak” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz