Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu | Körfez Gazetesi
Güney Kore’ye kültür gezisi

Güney Kore’ye kültür gezisi

İspanyol piyanist büyüledi

İspanyol piyanist büyüledi

Aytemiz Alanyaspor  3 puana tek golle ulaştı

Aytemiz Alanyaspor 3 puana tek golle ulaştı

Kınıkspor deplasmanda galip

Kınıkspor deplasmanda galip

Agora kapılarını açtı

Agora kapılarını açtı

Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 20 Ekim 2017 - 11:02:06
Tango tutkunları yardım gecesinde buluştu

  Lara Bölgesi’ndeki bir otelde, geliri yardıma muhtaç öğrencileri bağışlanmak üzere düzenlenen ‘Tango Milano Gecesi’, çok sayıda tango tutkununu bir araya getirdi.   Aksu ilçesinde bir ilkokulda eğitim gören öğrencilere ayakkabı, önlük ve okul ihtiyaç malzemeleri almak için düzenlenen yardım gecesinde tango rüzgarı esti. Lara’da bulunan Wise Boutique Hotel & Spa’da düzenlenen geceye, kentin iş […]

 

Lara Bölgesi’ndeki bir otelde, geliri yardıma muhtaç öğrencileri bağışlanmak üzere düzenlenen ‘Tango Milano Gecesi’, çok sayıda tango tutkununu bir araya getirdi.

 

Aksu ilçesinde bir ilkokulda eğitim gören öğrencilere ayakkabı, önlük ve okul ihtiyaç malzemeleri almak için düzenlenen yardım gecesinde tango rüzgarı esti. Lara’da bulunan Wise Boutique Hotel & Spa’da düzenlenen geceye, kentin iş dünyasından isimler katıldı. Farklı meslekten iş insanları, tango gecesinde dansın keyfine vardı. Tango Lara ve Tango Shiva gruplarının katılımıyla düzenlenen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

HEDİYE ALINACAK

Gecenin tüm gelirinin çocuklara aktarılacağını belirten otel sahibi İlker Balbay, “Otel yönetimi olarak çocuklarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. İnsanlar burada müzik dinleyip dans etti. Gecenin geliriyle de birçok çocuğa ayakkabısından önlüğe, çoraptan kırtasiye malzemesine kadar çeşitli hediyeler alınacak” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz