Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip | Körfez Gazetesi
Antalyaspor taraftarı stada gitmeyecek

Antalyaspor taraftarı stada gitmeyecek

Antalyaspor taraftarı bir arada

Antalyaspor taraftarı bir arada

Manavgat Belediyespor deplasmanda galip

Manavgat Belediyespor deplasmanda galip

Kumluca Belediyespor galibiyetle tanıştı

Kumluca Belediyespor galibiyetle tanıştı

Serik, Ereğli engelini aştı

Serik, Ereğli engelini aştı

Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 19 Temmuz 2017 - 12:31:10
Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip

ANTALYA kent merkezine 57 kilometre uzaklıkta 2 bin 365 metre yükseklikte Tahtalı Teleferik’in zirvesinden gerçekleştirilen Escape Yamaç Paraşütü atlayışları, devam ediyor. Fethiye’de bulunan 1700 metre rakımlı Babadağ’dan gerçekleşen yamaç paraşüt atlayışlarına rakip olan Tahtalı atlayışları, meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Zirveden deniz seviyesi olan sıfır noktasına uçuş yapmak isteyen yamaç paraşütü tutkunları, teleferik ile çıktıkları […]

ANTALYA kent merkezine 57 kilometre uzaklıkta 2 bin 365 metre yükseklikte Tahtalı Teleferik’in zirvesinden gerçekleştirilen Escape Yamaç Paraşütü atlayışları, devam ediyor. Fethiye’de bulunan 1700 metre rakımlı Babadağ’dan gerçekleşen yamaç paraşüt atlayışlarına rakip olan Tahtalı atlayışları, meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Zirveden deniz seviyesi olan sıfır noktasına uçuş yapmak isteyen yamaç paraşütü tutkunları, teleferik ile çıktıkları Tahtalı’dan, Tekirova plajlarına kadar adrenalini yüksek uçuş gerçekleştiriyor. ‘Özgürlüğe Uçun’ sloganı ile hava şartlarının el verdiği sürece atlayış yapan adrenalin tutkunları manzaranın keyfini kuşbakışı çıkartıyor.
ATLAYIŞ SERTİFİKASI
Escape Uçuş Okulu ortağı Mehmet Dursun, hava şartlarının el verdiği ölçüde uçuşların sezon süresince devam edeceğini belirtti. Ticari tandem atlayış sertifikası bulunan profesyonel yamaç paraşüt pilotlarının eşliğinde gerçekleştirilen yamaç paraşütü uçuşları için turistler günler öncesinden rezervasyon yaptırıyor. Profesyonel hocalar ile birlikte atlayış yapan tatilciler, yaklaşık 45 dakika gökyüzünde süzüldükten sonra iniş gerçekleştiriyor. Aynı zamanda sezona yetiştirilen yeni kalkış pistleri, daha konforlu uçuş zemini hazırladı. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz