Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 19 Temmuz 2017 - 12:31:10
Tahtalı, Fethiye Babadağ’a rakip

ANTALYA kent merkezine 57 kilometre uzaklıkta 2 bin 365 metre yükseklikte Tahtalı Teleferik’in zirvesinden gerçekleştirilen Escape Yamaç Paraşütü atlayışları, devam ediyor. Fethiye’de bulunan 1700 metre rakımlı Babadağ’dan gerçekleşen yamaç paraşüt atlayışlarına rakip olan Tahtalı atlayışları, meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Zirveden deniz seviyesi olan sıfır noktasına uçuş yapmak isteyen yamaç paraşütü tutkunları, teleferik ile çıktıkları […]

ANTALYA kent merkezine 57 kilometre uzaklıkta 2 bin 365 metre yükseklikte Tahtalı Teleferik’in zirvesinden gerçekleştirilen Escape Yamaç Paraşütü atlayışları, devam ediyor. Fethiye’de bulunan 1700 metre rakımlı Babadağ’dan gerçekleşen yamaç paraşüt atlayışlarına rakip olan Tahtalı atlayışları, meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Zirveden deniz seviyesi olan sıfır noktasına uçuş yapmak isteyen yamaç paraşütü tutkunları, teleferik ile çıktıkları Tahtalı’dan, Tekirova plajlarına kadar adrenalini yüksek uçuş gerçekleştiriyor. ‘Özgürlüğe Uçun’ sloganı ile hava şartlarının el verdiği sürece atlayış yapan adrenalin tutkunları manzaranın keyfini kuşbakışı çıkartıyor.
ATLAYIŞ SERTİFİKASI
Escape Uçuş Okulu ortağı Mehmet Dursun, hava şartlarının el verdiği ölçüde uçuşların sezon süresince devam edeceğini belirtti. Ticari tandem atlayış sertifikası bulunan profesyonel yamaç paraşüt pilotlarının eşliğinde gerçekleştirilen yamaç paraşütü uçuşları için turistler günler öncesinden rezervasyon yaptırıyor. Profesyonel hocalar ile birlikte atlayış yapan tatilciler, yaklaşık 45 dakika gökyüzünde süzüldükten sonra iniş gerçekleştiriyor. Aynı zamanda sezona yetiştirilen yeni kalkış pistleri, daha konforlu uçuş zemini hazırladı. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz