Sonbahar spor okulları başlıyor | Körfez Gazetesi
Dolu karpuzu da vurdu

Dolu karpuzu da vurdu

Başkan Sözen’den ‘sandığa gidin’ çağrısı

Başkan Sözen’den ‘sandığa gidin’ çağrısı

ASAT mobil aracı Manavgat’ta

ASAT mobil aracı Manavgat’ta

Balık ağına dolanan  kedi yavruları kurtarıldı

Balık ağına dolanan kedi yavruları kurtarıldı

Kediyi güvenlik kurtardı

Kediyi güvenlik kurtardı

Sonbahar spor okulları başlıyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 18 Eylül 2017 - 12:58:48
Sonbahar spor okulları başlıyor

  Muratpaşa Belediyesi, 6 bin 614 kayıtlı öğrencisiyle 24 branşta gerçekleşen yaz dönemi spor okulları tamamlanırken sonbahar kayıt takvimi de belli oldu. 30 Eylül – 30 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar, 15 Eylül Cuma itibariyle başladı. 1 ay boyunca açık kalacak kayıtlar için Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı […]

 

Muratpaşa Belediyesi, 6 bin 614 kayıtlı öğrencisiyle 24 branşta gerçekleşen yaz dönemi spor okulları tamamlanırken sonbahar kayıt takvimi de belli oldu. 30 Eylül – 30 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar, 15 Eylül Cuma itibariyle başladı. 1 ay boyunca açık kalacak kayıtlar için Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli olacak.

 

OKUL SAATLERİ DİKKATE ALINDI

 

Muratpaşa Belediyesi sonbahar dönemi spor okulları farklı yaş gruplarına yönelik 15 branşta açılacak. Çocuk ve gençlere yönelik futbol, tenis, basketbol, hentbol, voleybol, jimnastik, tekvando, kick boks, güreş, badminton ve squash branşlarında antrenmanlar okul saatleri dikkate alınarak hazırlandı.

 

HOKEY DEVAM EDİYOR

 

Yaz dönemi spor okulunda programa alınan hokey, sonbahar döneminde de devam edecek. 8- 13 yaş grubuna yönelik hokey antrenmanları hafta sonları 75’inci Yıl ve Çağlayan spor tesisleriyle salı ve perşembe günleri Ermenek İlköğretim Okulu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

SABAH SPORU BAŞLIYOR

 

Sonbahar dönemiyle yetişkinlere yönelik Bayındır Park, Güzeloluk Mahallesi Kültür Sitesi, Yeşilbahçe Yaşlı Evi, Astur Sitesi, Yenigöl Mahallesi Salonu, Demircikara Mahallesi Olimpik Spor Tesislerinde hafta içi düzenlenen sabah sporları da geri dönüyor. Muratpaşa’nın 15 ayrı noktasında, güne pazartesiden cumaya pilates ve stepten oluşan sabah sporuyla başlanacak. Işık TUNÇEL

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz