‘Sokakta hayat var’ | Körfez Gazetesi
Eski başkana sürpriz tören

Eski başkana sürpriz tören

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

‘Sokakta hayat var’
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 2 Ekim 2017 - 11:52:48
‘Sokakta hayat var’

  Manavgat’ta belediye tarafından gerçekleştirilen ‘Sokakta hayat var’ etkinliği Suzan Kardeş konseriyle başladı. Manavgat Belediyesi tarafından Gülveren ve Mithatpaşa caddelerinde yapılan üst yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ‘Sokakta hayat var’ etkinliği gerçekleştirildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Esnaf Odası Başkanı Hasan Çelik, oda başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşın katıldığı etkinlikte otellerin […]

 

Manavgat’ta belediye tarafından gerçekleştirilen ‘Sokakta hayat var’ etkinliği Suzan Kardeş konseriyle başladı. Manavgat Belediyesi tarafından Gülveren ve Mithatpaşa caddelerinde yapılan üst yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ‘Sokakta hayat var’ etkinliği gerçekleştirildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Esnaf Odası Başkanı Hasan Çelik, oda başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşın katıldığı etkinlikte otellerin animasyon ekipleri de yer aldı.

SUZAN KARDEŞ KONSERİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat’ı kent haline getirmek amacıyla çeşitli çalışmalar yaptıklarını anlattı. Özellikle esnafın ilçeye turist gelmediğinden yakındığını hatırlatan Başkan Sözen, turistin gelmesi amacıyla cazibe merkezi oluşturmaya çalıştıklarını, bu cazibe merkezlerinin sadece turistler için değil, vatandaş için de önemli olduğunu belirtti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından etkinliğe katılanlar kortej gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında Perşembe pazarında Suzan Kardeş konser verdi. Suzan Kardeş, söylediği hareketli Balkan türküleriyle konsere gelenleri coşturdu. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz