Sokakta Hayat Var Festivali Başlıyor | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Sokakta Hayat Var Festivali Başlıyor
Sokakta Hayat Var Festivali Başlıyor

        Manavgat Belediyesi tarafından geçen yıl Atatürk ve Fevzipaşa caddelerinde yapılan Sokakta Hayat Var Festivali’nin ikincisi bu yıl 29-30 Eylül’de Mithatpaşa ve Gülveren caddelerinde yapılacak. Manavgat Belediyesi’nin düzenlemesini tamamladığı, kentin ticari hayatının yoğun olduğu, en eski ve işlek caddelerinden olan Mithatpaşa ve Gülveren’deki festival, 29 Eylül’de saat 17.30’da caddelerin açılış töreni ve […]

 

 

 

 

Manavgat Belediyesi tarafından geçen yıl Atatürk ve Fevzipaşa caddelerinde yapılan Sokakta Hayat Var Festivali’nin ikincisi bu yıl 29-30 Eylül’de Mithatpaşa ve Gülveren caddelerinde yapılacak. Manavgat Belediyesi’nin düzenlemesini tamamladığı, kentin ticari hayatının yoğun olduğu, en eski ve işlek caddelerinden olan Mithatpaşa ve Gülveren’deki festival, 29 Eylül’de saat 17.30’da caddelerin açılış töreni ve kortejle başlayacak.

ÇOCUKLARA EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

Gün içindeki etkinlikler her gün 17.30’da, akşam konserleri ise 20.30’da başlayacak. Festivalde, grafiti sanatçıları ile workshoplar, resim sanatçıları, bisiklet şovlar, sokak müzisyenleri, dev melekler yer alırken, çocuklar için de kendileri için hazırlanan çocuk kulübü, zıp zıp, çocuk orkestrası, eğlenceli balonlar, maskot, palyaço ve yüz boyama, tahta bacak şovlar, şişme oyun grupları, pantomim gösterileri düzenlenecek.

SOKAKLARIMIZA HAYAT VERELİM

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sokakta Hayat Var Festivali ile kente canlılık katmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Sözen, “Geçen yıl Atatürk ve Fevzi Paşa caddelerindeki etkinliklerimizi bu yıl Mithatpaşa ve Gülveren’de düzenleyeceğiz. Burası kentimizdeki ticaret canlılığının yoğun olduğu bir bölge. Esnaf yoğunluğu olan bu bölgemizde alışveriş hayatını canlandırmak, kentteki hareketliliği artırmanın yanında yerli ve yabancı turistlerin güzel gün geçirmesini sağlamak amacıyla organizasyonlarımızı renklendireceğiz. Bölgemize ve kentimize katkısı olacağına inanıyorum. Tüm Manavgat halkımızı sokaklarımıza hayat vermeye davet ediyorum” dedi. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz