Santral Çallıoğlu’nun çıktı | Körfez Gazetesi
Alanya’da orman yangını

Alanya’da orman yangını

Dev yılbaşı ağacını çocuklar süslüyor

Dev yılbaşı ağacını çocuklar süslüyor

Böyle bir şeyi hatırlamıyorum

Böyle bir şeyi hatırlamıyorum

Başkan Tütüncü, öğrencilerle buluştu

Başkan Tütüncü, öğrencilerle buluştu

Eski mezunlar iş hayatını anlattı

Eski mezunlar iş hayatını anlattı

Santral Çallıoğlu’nun çıktı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 29 Temmuz 2017 - 08:57:49
Santral Çallıoğlu’nun çıktı

          Körfez’in gündeme getirdiği Kundu’da 5 yıldızlı otellerin yanındaki beton santrali Çallıoğlu İnşaat’ın çıktı. Seyyar tip olduğu için ruhsata gerek olmadığını söyleyen firma sahipleri, “Arazide otel yapacağız. İnşaat bitince de götüreceğiz” dedi.   Körfez gazetesinin gündeme getirdiği Kundu Oteller Bölgesi’nde 5 yıldızlı otellerin yanı başında kurulan ruhsatsız beton santralinin kendilerine ait […]

 

 

 

 

 

Körfez’in gündeme getirdiği Kundu’da 5 yıldızlı otellerin yanındaki beton santrali Çallıoğlu İnşaat’ın çıktı. Seyyar tip olduğu için ruhsata gerek olmadığını söyleyen firma sahipleri, “Arazide otel yapacağız. İnşaat bitince de götüreceğiz” dedi.

 

Körfez gazetesinin gündeme getirdiği Kundu Oteller Bölgesi’nde 5 yıldızlı otellerin yanı başında kurulan ruhsatsız beton santralinin kendilerine ait olduğunu açıklayan Çallıoğlu İnşaat, santralde herhangi bir faaliyet olmadığını dile getirdi. Santralin üzerine kurulduğu arsanın da kendilerine ait olduğunu belirten Çallıoğlu İnşaat yetkilileri, “Arsa üzerine 4 yıldızlı otel yapmak üzere Aksu Belediyesinden alınan inşaat ruhsatı ile belgelidir. Santral münhasıran arsamız üzerine yapılacak otel inşaatı için kurulmuş olup, seyyar bir santraldir. İnşaat bittiğinde sökülüp başka yere nakledilecektir. Bu tip santraller ruhsata tabi olmayıp, ilgili belediyelerin bilgisi dahilinde kurulur. Nitekim santralin kurulmasında Aksu belediyesi bilgilendirilmiştir. Turizmdeki kötü gidişat otel inşaatımıza başlamamızı geciktirmiştir. Santralde herhangi bir faaliyet yoktur” açıklamasında bulundu. (Haber Merkezi)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz