Şalvar Ve Yemeniyle Sahilde Yoga | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Şalvar Ve Yemeniyle Sahilde Yoga
Şalvar Ve Yemeniyle Sahilde Yoga

    Kemer Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, baş ağrısı nedeniyle gittiği doktordan boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı başlangıcı olduğunu öğrendikten sonra fizyoterapistinin yönlendirmesiyle yogaya başladı. 7 aylık eğitimin ardından eğitmen olan Neşe Gül, ilçedeki kadınları da yogaya yönlendirmeye karar verdi. ‘Şalvarını kap da gel’ sloganıyla başlatılan yoga etkinliği büyük ilgi gördü. […]

 

 

Kemer Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, baş ağrısı nedeniyle gittiği doktordan boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı başlangıcı olduğunu öğrendikten sonra fizyoterapistinin yönlendirmesiyle yogaya başladı. 7 aylık eğitimin ardından eğitmen olan Neşe Gül, ilçedeki kadınları da yogaya yönlendirmeye karar verdi. ‘Şalvarını kap da gel’ sloganıyla başlatılan yoga etkinliği büyük ilgi gördü. Belediye tarafından yeniden düzenlenen Çamyuva Mahallesi’ndeki Zafer Parkı’nda başlatılan yoga etkinliğinde 40 kadın bir araya geldi. Sahil kıyısında giydikleri şalvar ve başlarına bağladıkları yemeniyle yoga yapan kadınlar turistlerin de meraklı bakışlarının hedefi oldu.

İSTER ŞALVAR İSTER ŞORTLA

Neşe Gül, “Şalvarını kap da gel yoga etkinliğini yapma amacımız, yoganın her alanda, her kıyafetle, her yerde yapılabileceğini göstermekti. Bunun için herhangi özel bir ayakkabı, özel bir kıyafete ihtiyaç duyulmadığını, evimizin herhangi bir köşesinde çıplak ayakla, gerekirse şalvarımızla, gerekirse şortumuzla sadece rahat edebileceğimiz herhangi bir kıyafetle yapabileceğimiz ve her kesime hitap edebileceğini, köylümüzden tutun da sosyeteye kadar herkesin yogayı mutlaka yapması veyahut da yapabilecek pozisyonda olduğunu göstermekti. İster bir şalvarla ister bir şortla, ister bir bikiniyle rahatlıkla herkes her yerde yapabilir” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz