Şaire doğum günü sürprizi | Körfez Gazetesi
Turnuva sona erdi

Turnuva sona erdi

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Maruldan servet kazanıyor

Maruldan servet kazanıyor

MATSO’dan muz paneli

MATSO’dan muz paneli

‘Milli judocuya dayak’  iddiasına soruşturma

‘Milli judocuya dayak’ iddiasına soruşturma

Şaire doğum günü sürprizi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 23 Eylül 2017 - 13:09:57
Şaire doğum günü sürprizi

  ANTALYA’da yaşayan şair Tülay Gülseven’e şair, yazar ve sanatçı dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. İsmet İnönü Parkı’ndaki bir kafede arkadaşlarıyla bir araya gelen Tülay Gülseven, dostlarıyla bir süre müzik dinledi, şarkılara, türkülere eşlik etti. Sahnede şiirlerini de okuyan Tülay Gülseven, oturduğu sırada kafeteryanın ışıkları söndürüldü. Müzisyen Sevim Erişen, Serpil Eda Ünsal, Hülya Kababaş […]

 

ANTALYA’da yaşayan şair Tülay Gülseven’e şair, yazar ve sanatçı dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. İsmet İnönü Parkı’ndaki bir kafede arkadaşlarıyla bir araya gelen Tülay Gülseven, dostlarıyla bir süre müzik dinledi, şarkılara, türkülere eşlik etti. Sahnede şiirlerini de okuyan Tülay Gülseven, oturduğu sırada kafeteryanın ışıkları söndürüldü. Müzisyen Sevim Erişen, Serpil Eda Ünsal, Hülya Kababaş ile Selma Yılmaz’ın organizasyonuyla önüne üzerinde mumların yandığı yaş pasta konuldu, hep bir ağızdan da “İyi doğdun Tülay” temposu tutuldu.

 

DUYGULU ANLAR YAŞADI

 

Sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan Tülay Gülseven, “Müzik dinlemeye davet edildim, doğum günüm kutlandı. Ne mutlu bana” dedi. Alkışlar arasında mumları söndüren Tülay Gülseven, pastayı arkadaşlarıyla birlikte kesti. Tülay Gülseven arkadaşlarına Kerkük yöresine ait ‘Altın Hızma’ adlı türküyü seslendirerek teşekkür etti. Kutlama konuk sanatçılar Hakan Yeşilyurt ile Hasan Akın’ın bağlama eşliğinde seslendirdikleri türkülerle devam etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz