Şaire doğum günü sürprizi | Körfez Gazetesi
Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Gençler Avrupa ile  ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Avrupa Türk Parlamenter  Birliği Antalya’da toplandı

Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Şaire doğum günü sürprizi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 23 Eylül 2017 - 13:09:57
Şaire doğum günü sürprizi

  ANTALYA’da yaşayan şair Tülay Gülseven’e şair, yazar ve sanatçı dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. İsmet İnönü Parkı’ndaki bir kafede arkadaşlarıyla bir araya gelen Tülay Gülseven, dostlarıyla bir süre müzik dinledi, şarkılara, türkülere eşlik etti. Sahnede şiirlerini de okuyan Tülay Gülseven, oturduğu sırada kafeteryanın ışıkları söndürüldü. Müzisyen Sevim Erişen, Serpil Eda Ünsal, Hülya Kababaş […]

 

ANTALYA’da yaşayan şair Tülay Gülseven’e şair, yazar ve sanatçı dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. İsmet İnönü Parkı’ndaki bir kafede arkadaşlarıyla bir araya gelen Tülay Gülseven, dostlarıyla bir süre müzik dinledi, şarkılara, türkülere eşlik etti. Sahnede şiirlerini de okuyan Tülay Gülseven, oturduğu sırada kafeteryanın ışıkları söndürüldü. Müzisyen Sevim Erişen, Serpil Eda Ünsal, Hülya Kababaş ile Selma Yılmaz’ın organizasyonuyla önüne üzerinde mumların yandığı yaş pasta konuldu, hep bir ağızdan da “İyi doğdun Tülay” temposu tutuldu.

 

DUYGULU ANLAR YAŞADI

 

Sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan Tülay Gülseven, “Müzik dinlemeye davet edildim, doğum günüm kutlandı. Ne mutlu bana” dedi. Alkışlar arasında mumları söndüren Tülay Gülseven, pastayı arkadaşlarıyla birlikte kesti. Tülay Gülseven arkadaşlarına Kerkük yöresine ait ‘Altın Hızma’ adlı türküyü seslendirerek teşekkür etti. Kutlama konuk sanatçılar Hakan Yeşilyurt ile Hasan Akın’ın bağlama eşliğinde seslendirdikleri türkülerle devam etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz