Şair Doktorun İmza Gününe Yoğun İlgi | Körfez Gazetesi
İbradı’da kick boks heyecanı

İbradı’da kick boks heyecanı

Konyaaltı ilgi görüyor

Konyaaltı ilgi görüyor

Sanatçılar işbirliği yapacak

Sanatçılar işbirliği yapacak

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı

Kamyonet takla attı: 4 yaralı

Kamyonet takla attı: 4 yaralı

Şair Doktorun İmza Gününe Yoğun İlgi
Şair Doktorun İmza Gününe Yoğun İlgi

    ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nevzat Akyar, düzenlediği şiir dinletisinde, yayımlanan ‘Nar’ adlı şiir kitabını tanıttı, okurları için imzaladı. Antalya Sanatçılar Derneği’nde (ANSAN) düzenlenen şiir dinletisine, çok sayıda doktor ve hemşirenin yanı sıra sanatseverler ilgi gösterdi. Şiir dinletisi öncesi Dr. Nevzat Akyar, kitaplarını okurları için imzaladı. Okurlar, Dr. Akyar’a kitabını […]

 

 

ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nevzat Akyar, düzenlediği şiir dinletisinde, yayımlanan ‘Nar’ adlı şiir kitabını tanıttı, okurları için imzaladı. Antalya Sanatçılar Derneği’nde (ANSAN) düzenlenen şiir dinletisine, çok sayıda doktor ve hemşirenin yanı sıra sanatseverler ilgi gösterdi. Şiir dinletisi öncesi Dr. Nevzat Akyar, kitaplarını okurları için imzaladı. Okurlar, Dr. Akyar’a kitabını imzalatmak için kuyruk oluşturdu. Dr. Nevzat Akyar, ‘Nar’ adlı kitabını imzalatmak için bekleyen 9 yaşındaki Bilge Balcı’yla yakından ilgilendi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

AKYAR’A ÖVGÜLER YAĞDIRILDI

2000 yılında yayımlanan ‘Kemenkeş’ ve bu yılın başında yayımlanan ‘Kuşların Götürdüğü’ adlı öykü kitapları da bulunan Dr. Nevzat Akyar, kitabını imzaladıktan sonra dinletide şiirlerini okudu. ANSAN Başkanı Cahit Çakcıl, şairler Naim Tuncalı ve Musa Fırat da dinletiye konuşmacı olarak katıldı. Şair Naim Tuncalı yaptığı konuşmada, “Tanrı, Dr. Nevzat Akyar’ı hem şair hem de hastalarına şifa dağıtan bir insan olarak yaratmış. Genç yaşta şair ve yazar olmuş. Akyar, şiir yolculuğunda hak ettiği yere ulaşmış. Başka söze gerek yok” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz