Rektör Ünal'dan Borsa'ya Ziyaret | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Rektör Ünal’dan Borsa’ya Ziyaret
Rektör Ünal’dan Borsa’ya Ziyaret

        AKDENİZ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, rektör yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar ve Prof. Dr. Ahmet Ögke ile birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti. ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın da bulunduğu ziyarette Rektör Mustafa Ünal, Borsa’nın çalışmalarını ilgiyle yakından takip ettiklerini söyledi. İş dünyasının saha […]

 

 

 

 

AKDENİZ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, rektör yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar ve Prof. Dr. Ahmet Ögke ile birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti. ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın da bulunduğu ziyarette Rektör Mustafa Ünal, Borsa’nın çalışmalarını ilgiyle yakından takip ettiklerini söyledi. İş dünyasının saha deneyimi ve üniversitenin akademik birikimi birleştirildiğinde kent için yararlı çalışmalar yapılabileceğini kaydeden Rektör Ünal, Borsa ile her türlü alanda işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

 

İŞBİRLİĞİNİ ARTIRMALIYIZ

 

ATB Başkanı Ali Çandır, Rektör Ünal’a ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Akdeniz Üniversitesi’nin kentle bütünleşen bir üniversite haline geldiğini belirten Çandır, bu konudaki çabaları nedeniyle de Ünal’a teşekkür etti. Korkuteli’de tıbbi aromatik bitki üretimi konusunda özel sektör ve üniversitenin birlikte çalışacağını anımsatan Çandır, kent için bu tür çalışmaların artırılması gerektiğini kaydetti. Kent merkezinin en yeşil alanı Zeytinpark’ı Antalya’ya kazandırmak için çalıştıklarını anlatan Çandır, öğrencilerin ve akademisyenlerin tarımsal üretimden etkinliklere kadar birçok konuda alandan yararlanabileceğini söyledi. Çandır, üniversite ile birlikte kentlilik bilincini artırmaya yönelik çalışmalar yapılabileceğini de belirterek, borsa olarak işbirliğini artırmaya hazır olduklarını vurguladı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz