Raftingciler bayramı bekliyor | Körfez Gazetesi
İbradılı kadınlar çayda buluştu

İbradılı kadınlar çayda buluştu

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Serik ile Volga berabere kaldı

Serik ile Volga berabere kaldı

Aşırı kola, tuz ve çay   böbrekte taş yapıyor

Aşırı kola, tuz ve çay  böbrekte taş yapıyor

Raftingciler bayramı bekliyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 21 Haziran 2017 - 10:54:22
Raftingciler bayramı bekliyor

    MANAVGAT ilçe sınırlarındaki Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda hizmet veren rafting işletmeleri Ramazan Bayramı’nda tatilcilere adrenalin dolu anlar yaşatmak için hazırlıklarını tamamladı.   Mart ayında İranlı turistlerle sezonu açan, Rus tatilcilerin gelmesiyle de devam ettiren rafting firmaları, Ramazan Bayramı’nda yerli tatilcileri bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce zodyak rafting botunun suya indiği Köprülü Kanyon, […]

 

 

MANAVGAT ilçe sınırlarındaki Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda hizmet veren rafting işletmeleri Ramazan Bayramı’nda tatilcilere adrenalin dolu anlar yaşatmak için hazırlıklarını tamamladı.

 

Mart ayında İranlı turistlerle sezonu açan, Rus tatilcilerin gelmesiyle de devam ettiren rafting firmaları, Ramazan Bayramı’nda yerli tatilcileri bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce zodyak rafting botunun suya indiği Köprülü Kanyon, adrenalinin yanı sıra yaz aylarında 5 derecelik suyu ile de serinlemek isteyenleri bekliyor.

YOĞUN OLACAK

Sezon açılışından bu yana müşteri profilinde sürekli yükseliş olduğunu Ramazan ayı nedeniyle yerli turistte düşüş gözlendiğini belirten Aktifraft sahibi Necmi Aksu, Ramazan Bayramı ile yerli turistlerde yoğunluk yaşanmasını beklediklerini kaydetti.

RUS AĞIRLIĞI

Rus pazarı ağırlıklı hizmet verdiklerini kaydeden Aksu, “Bizim hedefimiz her zamanki gibi Rus pazarı. Rus pazarı her geçen gün hareketleniyor. Bu yıl botlarımızın turistlerle dolup taşmasını bekliyoruz. Çalışmalarımız bunun üzerine. Bayramla beraber yerli turist yoğunluğu olacağını düşünüyoruz. Okulların tatile girmesi de bölgeyi olumlu etkileyecek” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz