Raftingciler bayramı bekliyor | Körfez Gazetesi
Olaylı maçla ilgili 49 gözaltı

Olaylı maçla ilgili 49 gözaltı

Akhisar maçını iple çekiyorum

Akhisar maçını iple çekiyorum

Elmalı şenliğe hazırlanıyor

Elmalı şenliğe hazırlanıyor

Kumluca Belediyespor sezonu açtı

Kumluca Belediyespor sezonu açtı

Akhisar maçını kazanmalıyız

Akhisar maçını kazanmalıyız

Raftingciler bayramı bekliyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 21 Haziran 2017 - 10:54:22
Raftingciler bayramı bekliyor

    MANAVGAT ilçe sınırlarındaki Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda hizmet veren rafting işletmeleri Ramazan Bayramı’nda tatilcilere adrenalin dolu anlar yaşatmak için hazırlıklarını tamamladı.   Mart ayında İranlı turistlerle sezonu açan, Rus tatilcilerin gelmesiyle de devam ettiren rafting firmaları, Ramazan Bayramı’nda yerli tatilcileri bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce zodyak rafting botunun suya indiği Köprülü Kanyon, […]

 

 

MANAVGAT ilçe sınırlarındaki Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda hizmet veren rafting işletmeleri Ramazan Bayramı’nda tatilcilere adrenalin dolu anlar yaşatmak için hazırlıklarını tamamladı.

 

Mart ayında İranlı turistlerle sezonu açan, Rus tatilcilerin gelmesiyle de devam ettiren rafting firmaları, Ramazan Bayramı’nda yerli tatilcileri bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce zodyak rafting botunun suya indiği Köprülü Kanyon, adrenalinin yanı sıra yaz aylarında 5 derecelik suyu ile de serinlemek isteyenleri bekliyor.

YOĞUN OLACAK

Sezon açılışından bu yana müşteri profilinde sürekli yükseliş olduğunu Ramazan ayı nedeniyle yerli turistte düşüş gözlendiğini belirten Aktifraft sahibi Necmi Aksu, Ramazan Bayramı ile yerli turistlerde yoğunluk yaşanmasını beklediklerini kaydetti.

RUS AĞIRLIĞI

Rus pazarı ağırlıklı hizmet verdiklerini kaydeden Aksu, “Bizim hedefimiz her zamanki gibi Rus pazarı. Rus pazarı her geçen gün hareketleniyor. Bu yıl botlarımızın turistlerle dolup taşmasını bekliyoruz. Çalışmalarımız bunun üzerine. Bayramla beraber yerli turist yoğunluğu olacağını düşünüyoruz. Okulların tatile girmesi de bölgeyi olumlu etkileyecek” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZILARI
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz