Plajdaki hayvanat bahçesine çocuk ilgisi | Körfez Gazetesi
İbradılı kadınlar çayda buluştu

İbradılı kadınlar çayda buluştu

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Serik ile Volga berabere kaldı

Serik ile Volga berabere kaldı

Aşırı kola, tuz ve çay   böbrekte taş yapıyor

Aşırı kola, tuz ve çay  böbrekte taş yapıyor

Plajdaki hayvanat bahçesine çocuk ilgisi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 4 Ağustos 2017 - 12:33:19
Plajdaki hayvanat bahçesine çocuk ilgisi

  Muratpaşa İlçesi’nde hizmet veren Oba Beach Lara içinde kurulan mini hayvanat bahçesini görenler çocuklara büyük mutluluk yaşatıyor. İşletme yönetimi tarafından planlanan hayvanat bahçesi pazar günleri hizmet veriyor. Özel bir şirket tarafından oluşturulan hayvanat bahçesinde tavşan, midilli, kuzu, koyun ve tavus kuşu gibi canlılar bulunuyor. Plajın arkasında bulunan çim alanda yer alan hayvanat bahçesinde isteyenler […]

 

Muratpaşa İlçesi’nde hizmet veren Oba Beach Lara içinde kurulan mini hayvanat bahçesini görenler çocuklara büyük mutluluk yaşatıyor. İşletme yönetimi tarafından planlanan hayvanat bahçesi pazar günleri hizmet veriyor. Özel bir şirket tarafından oluşturulan hayvanat bahçesinde tavşan, midilli, kuzu, koyun ve tavus kuşu gibi canlılar bulunuyor. Plajın arkasında bulunan çim alanda yer alan hayvanat bahçesinde isteyenler tavşan ve kuzuları severken isteyen tavus kuşuyla fotoğraf çektiriyor. Hayvanlarla bir araya gelen çocuklar keyifli ve eğlenceli anlar yaşıyor. Çocuklar burada hayvanları besleme imkanı da buluyor.

YUMUŞACIK TÜYLER

Hayvanat bahçesinde bulunan canlıların konforu için her ayrıntıyı planladıklarını belirten Oba Lara Beach Eğlence Koordinatörü Serkan Şatıroğlu, “Hayvanat bahçesi için 600 metrekare yer ayırdık. Üzerini tamamen kapatarak gölgelendirdik. Amacımız hayvanlardan uzak büyüyen çocukların onlarla temasını sağlamak. Bir canlının enerjisini alan çocuğun mutlu, pozitif ve insancıl büyüyeceğine inanıyoruz. Çocuklar denize girip eğlenirken aynı zamanda da midilli ile gezinti yapıp, tavşanların yumuşacık tüylerini dokunma şansı yakalıyor” dedi. (DHA)

BİRİNCİU SAYFA

ANTALYA’da, bir plaj işletmesinin çocuklar için hazırladığı mini hayvanat bahçesi ilgi odağı oldu. Aileleriyle denize girmek için sahile gelen çocuklar karşılarında midilli ve tavşanları görünce büyük sevinç yaşıyor.

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz