Plajda spor var | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Plajda spor var
  • Ana Sayfa » GÜNCEL,SPOR
  • 12 Ağustos 2017 - 14:09:04
Plajda spor var

      MURATPAŞA Belediyesi’nin sağlıklı yaşam için herkesi spora davet eden etkinlikleri kapsamında güne Çağlayan Spor Salonu’nda sporla başlayan ev kadınları, falezlerde doğa yürüyüşü yaptı, Falez Plajları’nda zumba yapıp denize giriyor.   Muratpaşa Belediyesi’nin, geniş kitlelerin spor yapmasına olanak tanımak amacıyla yaptığı tesisler ev kadınlarından büyük ilgi görüyor. Muratpaşa Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün sağlıklı […]

 

 

 

MURATPAŞA Belediyesi’nin sağlıklı yaşam için herkesi spora davet eden etkinlikleri kapsamında güne Çağlayan Spor Salonu’nda sporla başlayan ev kadınları, falezlerde doğa yürüyüşü yaptı, Falez Plajları’nda zumba yapıp denize giriyor.

 

Muratpaşa Belediyesi’nin, geniş kitlelerin spor yapmasına olanak tanımak amacıyla yaptığı tesisler ev kadınlarından büyük ilgi görüyor. Muratpaşa Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün sağlıklı yaşam için Çağlayan Spor Salonu’nda ev kadınlarına yönelik uyguladığı sabah programına katılanlar, doğa yürüyüşünün ardından Falez Plajları’nda zumba yapıp ardından denize giriyor.

 

YÜRÜYÜŞ, ZUMBA VE YÜZME

 

Çağlayan Spor Salonu’nda ev kadınlarına yönelik olarak, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri düzenlenen sabah programına katılan 90 kişilik grup için ‘Plajda Spor Var’ etkinliği gerçekleştirildi. Katılımcılar; falez bandında, Engelsiz Kafe Plajı’na kadar doğru nefes egzersizleri ile doğa yürüyüşü yapıyor. Daha sonra profesyonel spor hocaları eşliğinde zumba yapan katılımcılar, Akdeniz’in serin sularında kulaç atıyor.

 

‘HERKESİ SPORA BEKLİYORUZ’

 

Muratpaşa Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü spor hocası Ülker Pınar Aydın; sırasıyla aerobik ve zumba yaptıklarını belirterek; “Yoga ve plates etkinliği de düzenleyeceğiz. Önce falez bandında 40 dakika doğa yürüyüşü yapıyoruz. Engelsiz Kafe Falez Plajımızda, aerobik, zumba, yoga ve plates yapıp ardından da yüzüyoruz. Amacımız; kadınlarımızın evden çıkıp spor yapmalarını sağlamak. Herkesi sabah sporlarına bekliyoruz” dedi.

 

BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

 

Sabah sporuna katılan emekli İlknur Yıldırım ise bu olanağı kendilerine sunduğu için Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür etti. Yıldırım; “57 yaşındayım. Önce doğa yürüyüşü, sonra spor yapıyoruz. Hem spor yapıyor hem yeni insanlarla tanışıp arkadaşlıklar kuruyoruz. Yürüyüşlerimiz, sporlarımız hepsi fevkalade çok güzel. Bu etkinlikle; denize gelemeyen arkadaşlarımız denize de girmiş oluyor” dedi. Mustafa KOÇ

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz