Pascal ve Berksan hayranları beach partide coştu | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Pascal ve Berksan hayranları beach partide coştu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 9 Eylül 2017 - 13:38:20
Pascal ve Berksan hayranları beach partide coştu

  Lara bölgesindeki BLM Beach’te düzenlenen beach partinin konuğu, Pascal Nouma oldu. Partiye şarkıcı Berksan ile Erdinç de katıldı. Müzik, eğlence ve dansın doyasıya yaşandığı partinin konukları Pascal ve Berksan ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı. Sezon süresince birbirinden ünlü isimlerin sahneye çıktığı plajda, DJ kabinde bu defa Pascal Nouma’yı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kimi zaman […]

 

Lara bölgesindeki BLM Beach’te düzenlenen beach partinin konuğu, Pascal Nouma oldu. Partiye şarkıcı Berksan ile Erdinç de katıldı. Müzik, eğlence ve dansın doyasıya yaşandığı partinin konukları Pascal ve Berksan ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

Sezon süresince birbirinden ünlü isimlerin sahneye çıktığı plajda, DJ kabinde bu defa Pascal Nouma’yı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kimi zaman müzik çalan kimi zaman elinde mikrofonla espri yaparak tatilcileri güldüren Nouma, dans etmeyi ihmal etmedi. Sahnede kan ter içinde kalan Nouma, bir ara tişörtünü çıkartıp dans edince büyük alkış aldı. Kimi tatilci Pascal ile hatıra fotoğrafı çektirmek için birbiriyle yarıştı. Antalyalı gençlerin yoğun ilgi gösterdiği partide ellerini her iki yana açarak poz veren Nouma, Beşiktaşlılar tarafından alkışlandı. Antalya’da çok arkadaşı olduğunu söyleyen Nouma, “Benim için özel bir şehir. Burayı çok seviyorum” dedi. BLM Beach partilerinin sezon sonuna kadar devam edeceğini söyleyen işletme sahibi Onur Bilem, sürpriz isimleri Antalyalılarla buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti. Bilem, “Kentin popüler şarkıcıları da partilerimizde sahneye çıkmaya devam edecek” dedi. Şarkıcı Berksan da hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.   (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz