Özol’un 35’inci sergisi Kaş’ta | Körfez Gazetesi
Recep Gürbüz’den şampiyonlar çıkacak

Recep Gürbüz’den şampiyonlar çıkacak

Yağmur suyu kanalları temizleniyor

Yağmur suyu kanalları temizleniyor

Karne hediyesi ‘Anadolu Oyuncak Müzesi’

Karne hediyesi ‘Anadolu Oyuncak Müzesi’

Maça satır, muşta ve avcı bıçağıyla geldiler

Maça satır, muşta ve avcı bıçağıyla geldiler

FETÖ şüphelisi savcı ve  hakim çiftin sorgusu sürüyor

FETÖ şüphelisi savcı ve hakim çiftin sorgusu sürüyor

Özol’un 35’inci sergisi Kaş’ta
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 13 Eylül 2017 - 13:14:34
Özol’un 35’inci sergisi Kaş’ta

    İSTANBUL Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Özol, 35’inci kişisel sergisini Antalya’nın Kaş İlçesi’ne bağlı Kalkan Mahallesi’ndeki Kalkan Kültürevi’nde açtı. Prof. Dr. Ahmet Özol’un sergisinin açılışına Kalkan Kültürevi Yöneticisi Fatoş Bakır Yüksel, dostları, Kalkan’da yaşayan, tatil yapan yerli ve yabancı sanatseverler katıldı. Özol’un 35’inci kişisel sergisinde yağlıboya, akrilik ve […]

 

 

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Özol, 35’inci kişisel sergisini Antalya’nın Kaş İlçesi’ne bağlı Kalkan Mahallesi’ndeki Kalkan Kültürevi’nde açtı. Prof. Dr. Ahmet Özol’un sergisinin açılışına Kalkan Kültürevi Yöneticisi Fatoş Bakır Yüksel, dostları, Kalkan’da yaşayan, tatil yapan yerli ve yabancı sanatseverler katıldı. Özol’un 35’inci kişisel sergisinde yağlıboya, akrilik ve karışık teknik olarak 26 tablosu yer aldı. Eserlerinde insan ve dönüşüm konularını işleyen sanatçının sergisi 10 gün açık kalacak.

TURİZM KENTİ

Ahmet Özol, “Dünyanın 9 ülkesinde ve Türkiye’deki çeşitli şehirlerde tablolarımı sanatseverlerle buluşturdum. Bugün sizlerle birlikteyim. Bir turizm kentinde sanatı turizmle buluşturuyoruz. Bu çok önemli. Benim eserlerim kalıcı olarak 5 müzede sergileniyor” dedi. Kalkan Kültürevi Yöneticisi Fatoş Bakır Yüksel de “Bugün eğitimci, yurt dışında, yurt içinde eğitim görmüş, binlerce sanatçı yetiştirmiş bir sanatçımızın sergisine ev sahipliği yapıyoruz. Prof. Dr. Ahmet Özol’un Kalkan’da sergi açması, Kalkan’da sanata verilen değerin göstergesidir” diye konuştu. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz