OHAL’i zorlarlarsa seçime gölge düşer | Körfez Gazetesi
Denizde inek ölüsü

Denizde inek ölüsü

KONYSİAD’dan iftar çadırı

KONYSİAD’dan iftar çadırı

Antalya’da Ramazan coşkusu

Antalya’da Ramazan coşkusu

Sokaklar bayraklarla donatıldı

Sokaklar bayraklarla donatıldı

İsrail saldırısını lanetliyoruz

İsrail saldırısını lanetliyoruz

OHAL’i zorlarlarsa seçime gölge düşer
OHAL’i zorlarlarsa seçime gölge düşer

Saadet Partisi İl Başkanı Ramazan Düzen, OHAL süreci altında seçimlere gidildiğine dikkat çekerek, “Halk endişeli. Her çalışma için ‘OHAL komisyonundan izin alın’ diyorlar. Biz bir siyasi partiyiz. Şartları zorlaştırırlarsa seçime gölge düşer” dedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 100 bin imzayı toplayarak cumhurbaşkanı adayı olma hakkını kazanmasıyla birlikte, SP tüm kadroları ile seçim çalışmasına […]

Saadet Partisi İl Başkanı Ramazan Düzen, OHAL süreci altında seçimlere gidildiğine dikkat çekerek, “Halk endişeli. Her çalışma için ‘OHAL komisyonundan izin alın’ diyorlar. Biz bir siyasi partiyiz. Şartları zorlaştırırlarsa seçime gölge düşer” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 100 bin imzayı toplayarak cumhurbaşkanı adayı olma hakkını kazanmasıyla birlikte, SP tüm kadroları ile seçim çalışmasına başladı. Karamollaoğlu’nun Sivas’tan verdiği seçim startının ardından SP Antalya İl Başkanlığı da açıklama yaptı. İl Başkanı Ramazan Düzen, 24 Haziran seçimleri ile birlikte Türkiye’de köklü bir değişimin başlayacağını söyledi.

AKP’NİN MANİFESTOSU ÇELİŞKİLİ

24 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından kritik bir seçim olduğuna dikkat çeken Düzen, “Türkiye 15 yıldır bir parti tarafından yönetiliyor ve geldiğimiz noktanın da pek iç açıcı olmadığı kanaatindeyim” dedi. AKP’nin yayınladığı manifestonun yaptıkları ile çelişkili olduğunu ifade eden Düzen, “İktidar partisi geçtiğimiz günlerde bir ‘manifesto’ yayımladı. Manifestolar iktidarlara yapılan yanlışlıklara karşı yayımlanır diye biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı da bütün yanlışları düzelteceğiz diyerek yola çıktı. Sanki şikâyet ettikleri problemleri kendileri üretmemiş gibi. Bu, büyük bir çelişki. Problemlerin çözülmesi yerine yeni problemlere imza attılar” dedi.

OHAL ALTINDA SEÇİM

Seçimlere OHAL içerisinde gidildiğine dikkat çeke Başkan Düzen şöyle konuştu: “Seçimlere OHAL içerisinde giriyoruz. Bunun sıkıntılarını daha seçime başlarken yaşadık. Gençlerimizin seçim startı vereceği yürüyüş programı yapamadık. Her çalışma için ‘OHAL komisyonundan izin alın’ diyorlar. OHAL komisyonuna daha önce birçok etkinliğimiz için başvuru yaptık. Üç gün beş gün beklediğimiz durumlarla karşılaştık. Biz bir siyasi partiyiz. Derdimizi insanlara anlatıp onların oylarını talep ediyoruz. Ama bunun için şartlar zorlaştırılırsa bu seçimlere gölge düşer. Ve kimse de bunun hesabını veremez.” Müzeyyen YÜCE

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz