Öğrencilere bisiklet | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Öğrencilere bisiklet
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 10 Ekim 2017 - 10:48:46
Öğrencilere bisiklet

  Bu eğitim öğretim yılında 4 ayrı okulda bisiklet dağıtım töreni gerçekleştiren Kemer Belediyesi, 5’inci töreni Kemer İmam Hatip Ortaokulu’nda yaptı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri Recep Yılmaz ve Özcan Çeliktaş, Yeni Mahalle Muhtarı Ömer Bilici, Arslanbucak Mahalle Muhtarı İsmail Uğur, öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin katıldığı törende 30 erkek, […]

 

Bu eğitim öğretim yılında 4 ayrı okulda bisiklet dağıtım töreni gerçekleştiren Kemer Belediyesi, 5’inci töreni Kemer İmam Hatip Ortaokulu’nda yaptı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri Recep Yılmaz ve Özcan Çeliktaş, Yeni Mahalle Muhtarı Ömer Bilici, Arslanbucak Mahalle Muhtarı İsmail Uğur, öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin katıldığı törende 30 erkek, 29 kız öğrenciye bisikletleri teslim edildi. Başkan Gül’ü okul bahçesinde karşılayan öğrenciler sevgi gösterisinde bulundu. Hediyeden çok mutlu olan çocuklar Başkan Mustafa Gül’den imza alma yarışına girdi. Okul Müdürü Hayrullah Uysal ise Kemer Belediyesi’nin eğitime destek konusunda örnek bir olduğunu belirterek, Başkan Mustafa Gül’e teşekkür etti.

EDİRNE’DE GURUR TABLOSU

Geçen hafta Edirne’nin Tayakadın Köyü’nde gerçekleştirilen töreni anlatan Başkan Gül, “Anlatırken hala tüylerim diken diken oluyor. Edirne’de akşam yağmur yağarken ‘Anne sarı saçlım mavi gözlüm ıslanıyor’ diyerek gözyaşı döken bir çocuğumuz gündüz okula gittiğinde, iki arkadaşıyla birlikte Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünü şemsiyeyle koruyor. Biz de Tayakadın Köyü’ndeki Şehit Cem Havale İlkokulu bahçesinde düzenlenen törenle o Atatürk sevdalısı çocuğumuza ve sınıf arkadaşlarına birer tablet hediye ettik. Edirne’de bana bu onuru yaşatan Kemer halkına çok teşekkür ediyorum. Böyle çocuklar oldukça geleceğimiz güvence altındadır. Bugün burada bu töreni yapabiliyorsak Mustafa Kemal Atatürk’e ve onun bize miras bıraktığı cumhuriyetimiz sayesinde yapabiliyoruz” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz